Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Śwatła do jazdy dziennej pełny led- kończą żywota


Rekomendowane odpowiedzi

nic nie rozklejalem wyciaglem jeza od stronu kola moj przypadek to byla prawa strona i zobaczylem ze mialem przytopiony ten swiatlowod wyczyscilem :) i swieci 

 

 

:lapka:

Regulamin forum się kłania, odnośnie zasad pisowni :!: 

Uprasza się, przed wysłaniem,  o przeczytanie tego co palce nastukały na klawiszach.  - Prezes 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Ktoś bawił sie w naprawę tych modułów ? u mnie na dziennych nie świeci się wcale jedna strona , natomiast na drogowych potrafi migać ta sama strona.  Zastanawiam się nad wymiana samych ledow w module. Tylko pytanie czy ktoś już się tym zajmował i może podpowiedzieć jakie tam powinny dokładnie iść diody. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Pitrek napisał:

Osobiście mam ledy wolframowe (H7) :-) 

Jak już tak piszesz to wstaw to w cudzysłów, gdyż ludzie biorą 1:1 to co jest napisane a nie ma czegoś takiego jak LEDY WOLFRAMOWE 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Pitrek napisał:

Czytając ten wątek to nic tylko nabywać M IV z LEDowym oświetleniem. 

A macie doświadczenie z żywotnością takich świateł w innych markach? Osobiście mam ledy wolframowe (H7) :-) 


autorowi chodziło o te dzienne w kształcie litery C :) nie jest pierwszy któremu coś z nimi się dzieje nie tak. 
ty takich nie masz ?....No tak, masz te kropki pod lampami pewnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do tego serwisu zobaczymy czy odpowiedzą i czy będą w stanie pomóc. Dzięki za namiar. 

 

 

Update

 

Dzwoniłem do nich ale Pan stwierdził ze jeszcze nie robili nic z tak młodego auta i aby wysłać mu zdjęcie i zobaczy czy cos może z tym poradzić. 

Edytowane przez Benker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Mam taki przypadek, dolny wąs świeci na żółto. Jak kupowałem auto od oszusta handlarza, to nie zauważyłem i tak jeździłem miesiąc. 

Nie trzeba wyciągać lampy, żeby dostać się do jeża.

1. Odkręciłem koło.

2. Zdjąłem nadkole.

3. Jest pełny dostęp do jeża i można go odkręcić. 

Jedna śruba jest od góry pod maską, a druga właśnie od dołu.

Myślałem, że jeż zdechł ale po odkręceniu i włączeniu wszystkie trzy diody świecą jak szalone. Problem jest w lampie, mianowicie wypaliło szkiełko od tego pseudo światłowodu. Jest na drugim zdjęciu. Zdjęcie zrobione od góry. To wypalenie przeczyściłem długą szpilą i jest trochę lepiej. Trochę. Na pierwszym zdjęciu odkręcony jeż dlatego kijowo wygląda ale wyciągałem go właśnie dołem.

Teraz czeka mnie wymiana lampy.

 

IMG_20210724_191838.jpg

IMG_20210724_191225.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też czytałem, że czyszczenie pomogło ale u mnie to czarne, to dziura ok 1mm głębokości z której wyskrobałem trochę czarnego spalonego plastiku. Musiałbym odciąć i spolerować.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

U mnie też padła led tzn dolny wąs lampy przestał świecić  ,jakie piękne szczęście że auto idzie w rozliczeniu i muszę teraz naprawić ową usterkę a zadzwoniłem chyba do 10 elektryków i każdy zgodnie twierdzi to co ASO -cała lampa do wymiana bagatelka 1800 zł ,dramat .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.10.2021 o 12:05, szwagier24a napisał:

:lapka:

REGULAMIN Forum się kłania pkt 5.9 :!: - Prezes 

Mam do jazdy dziennej LED-y C , próbowałem nieco naprowadzić różnych elektryków że na forum ludzie pisali że może nie konieczna jest od razu kosztowana wymiana lampy ,żeby zobaczyli i każdy z owych fachowców twierdzi że to nic nie da ,niestety sam jest cienki jak barszcz z elektryki , dalej szukam kogoś kto to ogarnie , ale coraz gorzej to idzie.

 

pzdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.10.2021 o 14:02, Sarna1 napisał:

:lapka:

REGULAMIN Forum się kłania pkt 5.9 :!: - Prezes 

Zwykłe ledy , bez pure .....od godziny właśnie jestem w trakcie poszukiwań używek o dziwo natrafiłem nawet na nówki w cenie połowę tańszej od ASO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!