Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Śwatła do jazdy dziennej pełny led- kończą żywota


Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, tomi222 napisał:

Takżke luknij na światłowód czy nie jest żółty lub czy nie jest lekko przypalony.

Muszę to rozebrać jeszcze raz ale narazie auto w ruchu. Ale światłowód wygląda jak nowy. Fakt że te jeże urzywane ale jak wyjąłem jeża z prawej lampy to oba dają tak samo mocno. Najlepiej było by podłożyć nowego, albo od kogoś kto ma 100% sprawny było by pewne. Powiem szczerze że jakość renault to jest ''JAKOŚ'' Jakoś to będzie.

Edytowane przez Damian199285
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciągnij jeża i wyczyść diody.

Raczej stawiam na brudny światłowód.

5 minut temu, Damian199285 napisał:

Powiem szczerze że jakość renault to jest ''JAKOŚ'' Jakoś to będzie.

To prawda,ale co do lamp/światłowodów to jest to problem chyba każdej marki.

Na yt masz pełno filmików bmw czy audi,gdzie te światłowody są przypalone albo diody wypalone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mialem gdzie, więc na parkingu zabrałem się za jeża. Dostęp jest kijowy ale jakoś poszło. Jedna dioda i światłowód przypalone. Ale dioda tylko brudna była od stopionego plastiku. Na szczęście po wytarciu okazało się, że wszystkie świecą na biało. Za to światłowód dramat. Wydrapalem spaleniznę, trzeba uwżać, bo jest kruchy jak już wcześniej było pisane. Frezarką nie dostałem od żadnej strony, jakbym odpiął wtyczkę od jeża, to dostałbym. Tylko ostrym śrubokrętem mogłem drapać. Wydrapalem kawałki plastiku i może być. Tak, może być, jest lepiej niż wcześniej, więc efekt zadowalający. Jedyne co żeby to wszystko miało sens, to wymiana lampy, bo widać, że jeden światlowód jest krystalicznie przeźroczysty, drugi wpada w żółty, no a ten trzeci jest rozłupany ale też żółty. Teraz przynajmniej nie będzie dotykać diody. Zostawię to na jakiś czas, bo jest lepiej niż było ale chciałbym mieć takie fajne bielutkie, matowe jak w większości nowych aut. Lewej nie ruszałem, bo teraz świecą tak samo czyli lewa też pewnie przyżółcona ale nie spalona. W wolnej chwili zabiorę się za kierunkowskazy, bo kupiłem paski dynamiczne na aliexpress i zobaczę, czy da się wsadzić w klosze. Ktoś już tak na forum zrobił. Tylko czasu brakuje, a zima idzie. Pod blokiem, to można sobie palec w tyłek wsadzić, a nie pod maskę.

IMG_20231104_114255.jpg

IMG_20231104_115607.jpg

IMG_20231104_115615.jpg

IMG_20231104_121525.jpg

IMG_20231104_121536.jpg

IMG_20231104_123835.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!