Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Śwatła do jazdy dziennej pełny led- kończą żywota


Rekomendowane odpowiedzi

Megane 4 kocham za to że mam 4 X H7 w reflektorach. A te dzienne X x LED niech się żarzy byle diagnosta się nie czepiał. Cała ta rewolucja LED w samochodach nie jest warta świeczki, nomen omen. Choć może problem dotyczy tylko wąsów Renault (?)

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pepone napisał:

Choć może problem dotyczy tylko wąsów Renault (?)

Nie tylko.

W nowej bmw widziałem (na yt) dokładnie takie samo wypalenie/zżółknięcie.

W innych autach też jest problem z ledami także meganka się nie wyróżnia 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i znów zabrałem się za lampę,ale jak zwykle czas gonił i niestety zamiast wiercenia (wiertła zaginęły) użyłem noża i to był błąd,ponieważ okazuje się,że świetlik jest bardzo kruchy i zwyczajnie go ukruszyłem od czoła🤦‍♂️

Ogólnie świeci niby ok (zero żółtego) tyle,że ta intensywność jest słaba,ale też dioda drl chyba się wypala.

Tydzień temu wszystkie diody wyglądały ok a dziś zastałem poniższy widok-brakuje żółtej folii na jednej diodzie dlatego też barwa światła jest nieco inna i być może przez to słabsza.

A miało być tak pięknie😉

20230619_162710.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 19.06.2023 o 23:24, jabrze napisał:

Te diody są dostępne 

 

 

Da się je samodzielnie wymienić?

 

Ewentualnie, ma ktoś doświadczenie z jeżami z aliexpress? Warto je zamówić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kitza napisał:

Da się je samodzielnie wymienić?

W następnym tyg diody dotrą do mnie,więc jeśli będzie czas to albo moją diodę doposażę w brakujący żółty element (patrz zdjęcie wyżej) albo wlutuję nową diodę.

Co takiego u Ciebie się dzieje i z której strony?

Edytowane przez tomi222
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, tomi222 napisał:

Co takiego u Ciebie się dzieje i z której strony?

Z obu stron. Obie diody przypalone i nadtopiony światłowód. Światłowód spróbuję w wolnej chwili przyszlifować i wypolerować.

Myślałem o zamówieniu jerzy z aliexpress ale nie wiem jak z ich jakością i żywotnością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jabrze napisał:

dioda jest przegrzana i pozostaje tylko wymiana.

W takim razie czeka mnie lutowanie.

53 minuty temu, kitza napisał:

Obie diody przypalone i nadtopiony światłowód

Przypalone czy tylko tak się wydaje?

U mnie za pierwszym razem była niby przypalona a tak naprawdę był to nalot,który wyczyściłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!