Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

FELGI 19'


mxzibi

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

Kupiłem megane z 2009 r i ma koła 17" z oponami wielosezonowymi i jakoś te opony do mnie nie przemawiają .

Z poprzedniego auta mam opony 255/40/19 czy można takie opony złożyć do meganki ?

Jakie ET powinna mieć felga 19" ?

Ma ktoś tak duże fele ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mxzibi - a w MIII w ogóle szły 19" felgi fabrycznie - coś nie kojarzę.

 

Tutaj masz kalkulator który wszystkie parametry Ci poda

 

https://www.willtheyfit.com/index.php?width=225&aspect=60&diameter=18&wheelwidth=7.5&offset=24&width2=265&aspect2=35&wheel_size=22&wheel_width=9-5&offset2=35

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MarcinDe napisał:

Mxzibi - a w MIII w ogóle szły 19" felgi fabrycznie - coś nie kojarzę.

 

Tutaj masz kalkulator który wszystkie parametry Ci poda

 

https://www.willtheyfit.com/index.php?width=225&aspect=60&diameter=18&wheelwidth=7.5&offset=24&width2=265&aspect2=35&wheel_size=22&wheel_width=9-5&offset2=35

Tego nie wiem czy wychodziły w megane 19" ale mam w garażu prawie nowe opony 19' po poprzednim aucie i sie zastanawiam czy by nie kupić felg do tych opon.

Dlatego się pytam czy ktoś ma założone felgi 19' bo nie mam pojęcia jakie 19 były by dobre .

Rs czasem nie ma 19"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kombinowanie i jeszcze raz kombinowanie auta przechodza atesty bezpieczenstwa maja honologacje na dane rozmiary kol opon wiec sprzedaj te swoje prawie nowe opony 19 i za kase kup na te co masz dobre 17 i bedzie git gt line kialy 18 cali ale mialy inne zawieszenie niz seryjne wiec jakos to tam dzialalo co prawda przeswit miedzy kolem a blotbikiem to nie byl nawet na dwa palce a jak wlozysz 19 to polskiw drogi pokaza badz nawet ukaza Cie za kombinacje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam po to, żebyś się zorientował - bo później w razie W możesz mieć kłopoty - i to nie są ccze gadaniny.

Sam osobiście bym do Meganki III nie założył 19" - bo będzie wyglądała jak "na szczudłach" według mnie.

Nie wspomnę o tym jak "zajebi..e" będzie się jeździło po naszych "równiutkich, doskonałych" drogach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też bym nie założył. RS w IV ma 19" ale ma też zupełnie inne zawieszenie i nie jest przeznaczony na polskie drogi tylko na śmiganie po torze.

18" na profilu 40 już daje po dupie na wybojach :) Za to na równym... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, MarcinDe napisał:

Na równym to i 22" ładnie jedzie (no oczywiście nie w Megance).

Jak spojrzałem w interneta to wygląda, że w MIII max fabrycznie szło 18".

i do tego nie tak szerokich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajcie z tymi 19-stkami. Mam takie 235/35 jest twardo, ale nie tak jak np. na runflatach. Te to są jak kamienie. W aucie zdecydowałem się zalożyć przednie chlapacze, bo progi dostawały mocno piaskiem mimo iż ET odpowiednie.  Więc szerokość opony też ma swoje minusy.

Edytowane przez kwansterp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!