Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane 4 pakiet startowy


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć - przejrzałem działy gdzie założyć temat, jeśli wybrałem zły to proszę przenieście.

 

Przesiadam się z Focusa na Megane 4 GC automat dci 110 2018. Pytanie do Was co się robi w Megane 4 "na start"?

- czy jest jakiś dedykowany lub dobrze pasujący uchwyt na telefon?

- ktoś z forum w Warszawie "ogarnia" komputerem Megany?

Na forum Forda jest kolega który prywatnie za drobną odpłatnością aktywuje niewłączone fabrycznie funkcje, zmienia domyślne mapy silnika na mocniejsze (nie mylić z chiptuningiem - niektóre silniki forda mają w sobie kilka programów mocy i wystarczy tylko zmienić domyślny i prze-adaptować wtryski) - stąd pytam o taką osobę.

- haka nie mogę założyć do końca gwarancji, więc jaki bagażnik rowerowy na dach? srebrne relingi są tylko ozdobne?

- na coś zwrócić szczególną uwagę od początku eksploatacji? (olej co 10kkm już wiem).

 

Dzięki, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Można odblokować przez ddt  doświetlenie zakrętów. I tyle. Jeśli masz możliwość wyboru trybów - sport, Comfort itd - to zmieniasz nastawy potencjometra przepustnicy , ukladu hamulcowego i ujladu wspomagania kierownicy. I nie masz automatu - masz EDC czyli skrzynie zsutomatyzowaną . 

Po gwarancji można zrobić optymalizację silnika. Bezpieczne 130KM i 300Nm do ogarnięcia. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.02.2020 o 20:53, djtm napisał:

- haka nie mogę założyć do końca gwarancji,

Dlaczego nie możesz? Ja do ASO przywiozłem własny hak z dedykowaną wiązką. Założyli mi za 800 zł. 

Jeśli założysz poza ASO, też nie stracisz gwarancji, chyba, że usterka będzie związana z montażem haka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedzi.

 

Z tym hakiem to jednak wytrzymam ostatnie kilka miesięcy gwarancji i założę za 150, a nie za 800.

 

Jesli chodzi o ddt4all to zamówiłem juz trzeciego elma, może ten w końcu zagada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!