Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Pływające kierunkowskazy w lusterkach


Rekomendowane odpowiedzi

Powiem szczerze, że ostatnio jakoś tak popierniczyli to wyszukiwanie na ali, że wychodzi wszystko oprócz tego co się napisze.

A tych kierunków w zderzak to sam szukałem i nie było, i teraz też nie widzę.

 

@szwagier24a Cały pic polega na tym, że te "chińskie" lampy zazwyczaj świecą mocniej niż oryginały - chyba że ktoś kupuje najtańszy model (co już na zdjęciach widać że "nie świeci").

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej zastanawia właśnie, że jeszcze nie ma możliwości wymiany kierunków z przodu na cały pasek, nie musi być sekwencyjny, ale po prostu cały z paska LED, bo teraz jak się wymieni jedynie źródło światła na LED to dalej zostajemy z kierunkiem mającym 20cm i jednym punktem światła na środku, niby wygląda to lepiej, bo nie ma efektu rozbłyskiwania jak w przypadku halogenu, ale dalej jest to bieda, bo świeci jedynie na środku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.12.2020 o 06:34, Geble napisał:

Mnie najbardziej zastanawia właśnie, że jeszcze nie ma możliwości wymiany kierunków z przodu na cały pasek, nie musi być sekwencyjny, ale po prostu cały z paska LED, bo teraz jak się wymieni jedynie źródło światła na LED to dalej zostajemy z kierunkiem mającym 20cm i jednym punktem światła na środku, niby wygląda to lepiej, bo nie ma efektu rozbłyskiwania jak w przypadku halogenu, ale dalej jest to bieda, bo świeci jedynie na środku.

Rozłóż kierunkowskaz, i wsadź pasek led na 12v. Możesz nawet wsadzić pływający. Jak będzie odpowiednio giętki to może włożysz przez otwór żarówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

założyłem ledy do tylnych kierunków - jest ok, natomiast z przodu nie chcą funkcjonowac wcale -po prostu jakby były martwe. Zmieniałem ustwienia w R-linku, nie pomaga, kupiłem nowy komplet żarówek - też lipa. Chwilowo nie mam czasu drążyć tematu... 

Jednak ktos juz przod ogarnal:

 

https://fb.watch/2bz-GjScme/

 

:lapka:

REGULAMIN Forum się kłania pkt 5 :!: - Prezes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!