Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Co można zmienić w M III/SC III programem Ddt4all - Ecutweker


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Hej!

Jak wyłączyć światła skandynawskie w Talismanie? Mam tez problem z awaryjnymi w tym aucie, po włączeniu przyciskiem nie działają (jestem od niedawna jego posiadaczem) i nie wiem czy to usterka typu elektrycznego czy programowego, zatem czy jest jakiś parametr włączający światła awaryjne?

Dzięki za wszelką pomoc.

Skandynawskie opanowane, pozostaje pytanie odnośnie awaryjnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie w sprawie kompletnego wyciszenia buzzerów (przedni i tylny) czujników parkowania. Włączyłem na ekranie nawigacji wizualizację czujników parkowania i dźwięk z głośników. Teraz mam obydwa dźwięki. Jedynie co mogłem zrobić to wyciszyć buzzery za pomocą licznika ale nadal brzęczą i nie mają pozycji 0. Jeśli je wyłączę to i w głośnikach robi się cicho. Nigdzie w tym temacie nic nie znalazłem. Auto LAGUNA 3 ph3.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@ADALBERTUS01, poradziłeś sobie ? Chciałbym zrobić to samo w mojej Lagunie.

W dniu 1.11.2023 o 21:49, ADALBERTUS01 napisał:

Mam pytanie w sprawie kompletnego wyciszenia buzzerów (przedni i tylny) czujników parkowania. Włączyłem na ekranie nawigacji wizualizację czujników parkowania i dźwięk z głośników. Teraz mam obydwa dźwięki. Jedynie co mogłem zrobić to wyciszyć buzzery za pomocą licznika ale nadal brzęczą i nie mają pozycji 0. Jeśli je wyłączę to i w głośnikach robi się cicho. Nigdzie w tym temacie nic nie znalazłem. Auto LAGUNA 3 ph3.

 

Poradziłeś sobie ? Chciałbym zrobić to samo w mojej lagunie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

@aniewa orientujesz się może, czy w każdym Fluence powinna być dostępna ta funkcja sugerująca optymalny moment zmiany biegów (ikonki na zegarach)? Szukałem jej w PyRen i w ECU Tweaker w swoim aucie, ale niestety nie znalazłem. Może tylko w tym programie na komputer da się to zmienić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam niestety, napiszę Ci później, podłączę auto jeszcze raz. W ogóle Car Scanner ma funkcję kodowania i z ciekawości poprzeglądałem sobie co tam jest, i w tym programie znalazło mi tę funkcję...bałem się jednak coś zmieniać w konfiguracji, bo nie wiem, czy można ufać tej aplikacji. Dodam jeszcze, że to Fluence dość dobrze wyposażone, wersja Privilege.

 

@aniewa chodzi Ci o to oznaczenie zaczynające się od TDB? Jeśli tak to wrzucam screeny z dwóch programów. Jak nie o to chodzi to podpowiedz proszę gdzie to sprawdzić 

Screenshot_2023-12-04-14-34-58-653_com.googlecode.android_scripting.jpg

Screenshot_2023-12-04-14-37-17-546_org.pyrenteam.pyclip.jpg

Edytowane przez droopy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie podłączę sie do tematu mam pytanie do kolegi aniewa czy w megane 3 ph1 włącze:

 

-wyświetlanie na ekranie nawigacji tom tom fabrycznej stacji radia wraz z utworami piosenek jakie są grane?

-zmieniłem interwał olejowy na 10tys km i 24mc czy da się ustawić zamiast 24mc które mi przydzieliło 12mc?

-czy po zmianie opon na ten sam rozmiar warto w module abs coś ustawić odnośnie kół? jakiś reset ustawień obecnych itp?

-wyświetlanie zegarka w liczniku.Czy takie coś w megane 3 ph1 da się ustawić czy będzie z czymś kolidować?

-włączenie alarmu fabrycznego gdy nie mam zamka ryglowania maski  elektrycznego czy da się ustawić czy musi być pierw taki zamek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad 1 - da się po zastosowaniu przejściówki do połączenia z multimedia renault (w panelu nawigacji)

Ad 2 - da się, w liczniku ustaw na 365 dni

Ad3 - nie ma takiej potrzeby

Ad 4 - da się, ale za każdym razem po uruchomieniu samochodu trzeba przewijać komputer licznika na wyświetlanie godziny zamiast przebiegu

Ad 5 - czujnik w zamku maski nie jest potrzebny. Ten alarm działa tylko na otwarcie drzwi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego aniewa powiedz mi jeszcze tak bo na allegro nie widzę gdzie kupić tą przejściówkę?

- i powiedz mi jeszcze jak sprawdzić czy mam czujniki ciśnienia w kołach programem? bo nie wiem czy powinno coś w kabinie jakiś guzik być od tego?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!