Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Co można zmienić w M III/SC III programem Ddt4all - Ecutweker


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Cześć, czy ktoś może mi podpowiedzieć jak wyłączyć brzęczyk pasów przez ddt4??? Grand Scenic 2013.

 

W dniu 10.01.2021 o 21:26, aniewa napisał:

2-wyświetlanie na ekranie nawigacji parametrów i komunikatów radia

Podpowiecie jak to zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzęczyk niezapiętych pasów wyłączysz tylko programem pyren. Link do opisu:

Jak wyłączyć sygnał niezapiętych pasów w Megane 3 RS ph1 2011 rok? - Interfejsy diagnostyczne i oprogramowanie - FORUM Renault Megane, Scenic, Fluence

Do włączenie komunikatów radia na ekranie nawigacji potrzebna przejściówka do multimediów. Wszystko jest na forum, poszukaj między innymi w temacie:

Wymiana radia - strona 39 - Car Audio (nagłośnienie, nawigacja) - FORUM Renault Megane, Scenic, Fluence

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, aniewa napisał:

:lapka:

REGULAMIN Forum się kłania pkt 5.9 :!: - aniewa

Dzięki za info. A masz może link do pyren? To jest program na android, czy Windows? Uczę się dopiero Renault ?

Wiesz też może jak zmienić ilość dni do przeglądu z 24mc na 12?? Przebieg ogarnąłem, ale ilości dni już nie... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy da się zrobić z systemem S&S tak, że jest wyłączony, a po kliknięciu przycisku się włącza? Byłaby to odwrócona logika. 

Jeszcze jedno pytanie. Jak zmienić ilość dni do wymiany oleju i serwisu? Ilość km ogarnąłem, ale pozostało zmienić ilość miesięcy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @aniewa, ogarnąłem. 

Poproszę o instrukcję jak sprawdzić czy mam grzałkę elektryczną i jeśli tak, to jak ją aktywować. Mam silnik 1.6Dci.

 

W dniu 25.01.2023 o 07:49, aniewa napisał:

Do włączenie komunikatów radia na ekranie nawigacji potrzebna przejściówka do multimediów. Wszystko jest na forum, poszukaj między innymi w temacie:

Wymiana radia - strona 39 - Car Audio (nagłośnienie, nawigacja) - FORUM Renault Megane, Scenic, Fluence

 

Nie mogę w temacie znaleźć, możesz podesłać instrukcję? 

Edytowane przez lizuk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sylwekdmto ja nie wiem jak szukać wobec tego. Dzięki za podesłanie.

Może udałoby ci się namierzyć jak włączyć komunikaty z radia w navi oraz temat odnośnie grzałki??? 

Edytowane przez lizuk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już raz podesłałem link, wystarczy dokładnie przeczytać stronę 39: Wymiana radia - strona 39 - Car Audio (nagłośnienie, nawigacja) - FORUM Renault Megane, Scenic, Fluence

Co do grzałek to najlepiej zajrzeć pod kierownicę, zdjąć osłonę obok pedału gazu i sprawdzić, czy grzałki są zainstalowane.

Na zdjęciu w kółku zaznaczona wtyczka grzałek.

2094612553_grzakaelektryczna.thumb.jpg.2b50c925e126d0ac82cef83c45bcd316.jpg

Możesz też programem pyren wymusić działanie dwóch przekaźników od tych grzałek. Sprawdzasz w module UCH, szóste polecenie "AC Executing test" "Klimatyzacja", "Podgrzewanie", "AC 016 - przekaźnik grzałki numer 1"

Powinno być słychać kliknięcie przekaźnika.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!