Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Co można zmienić w M III/SC III programem Ddt4all - Ecutweker


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Aktywujesz w module drzwi kierowcy DDCM. Parametr Config Folding. Zrób zrzut ekranu z ustawień w tym module, bo nie można zmienić tylko jednego parametru, należy zaznaczyć odpowiednie rubryki na 1 Activation tych pól, które tak miały wcześniej. Scren z programu:

Zrzutekranu2023-08-12214320.thumb.png.68dc54c4866c87ef965bb2e4ad5fe156.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam forumowiczow. Mam Meganke 4 sedan 22r. Czy tym programem jest możliwość uruchomienia menu włączania wyłaczania dziennych? Przeszukalem juz caly internet i nie moge namierzyc takiej opcji. Z góry dzieki za jakieś wskazówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, bsikorsky napisał:

Czy to oznacza kontrolę ciśnienia oleju na liczniku jak to miałem w SC II?

Oznacza zgodę na kontrolę ciśnienia oleju, ale kontrolki w liczniku nie będzie. Kontrola ciśnienia oleju zaczyna się dopiero wtedy, gdy silnika osiągnie 1600 obr/min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cześć

Chciałem zapytać jak mogę się połączyć z systemem audio w megane 3. Mam ddt4all. Połączyłem się z can. Zmieniłem interwał wymiany oleju ale z radiem nie mogę się połączyć 😞

 

Chciałbym jakoś uzyskać kod do radia - nie mam - a jak padnie akumulator, to się pewnie zakoduje 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do połączenia z audio potrzebna dodatkowa przejściówka (wielokrotnie opisywana na forum) lub zmiana połączeń w elmie.

Jeżeli masz oryginalne radio z pierwszego montażu to po odłączeniu akumulatora nie zawoła o kod.

Kod do radia można wygenerować samemu lub na tym forum, potrzebne zdjęcie z naklejki na radiu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam niby elma z przełącznikiem. Ale nic nie daje przełączenie. Żeby dostać się do naklejki, trzeba radio wyciągnąć, a właśnie tego chciałem uniknąć. 

Ale dla pewności - przełączam przełącznik a potem? Wyszukuję w ddt4all po can czy po tym drugim? (kwp czy jakoś tak?)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie, potrzebuję pilnej pomocy! Dzisiaj bawiłem się trochę Ecu Tweakerem w Scenicu, łączyłem się z rożnymi kalkulatorami i szukałem wskazówek pokazujących zmianę biegów. Nic nie zapisywałem, nie zmieniałem ustawień. Po wyjściu z auta, przy zamknięciu drzwi nie złożyły się, jak to miały w zwyczaju, lusterka. Wróciłem do auta, odpaliłem i zauważyłem że przy wyłączeniu silnika, jest problem. Silnik nie daje się łatwo zgasić, gaśnie i w ostatnim momencie znów odpala i tak 2-3 razy pod rząd po wciśnięciu guzika, aż w końcu gaśnie. Po zgaśnięciu nie wyłączają się zegary, nie uruchamia się blokada kierownicy, a wspomaganie nadal pracuje i umożliwia łatwe kręcenie kierownicą. Oczywiście nie składają się lusterka. Po odejściu od auta, wszystko się normalnie zamyka, ale wszystkie w/w rzeczy nadal działają.

Co spieprzyłem?! Pomóżcie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!