Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane IV rozterki zakupowe


stalan

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko zależy od wymagań, nie wiem czego może wam brakować w przedstawionych przeze mnie ogłoszeniach - pierwszych z brzegu.., dla mnie wyposażenie ok i na pewno ceny jeszcze do negocjacji.
Za 140 tys bez problemu kupi się auto o wiele ciekawsze niż diament czy kia :) a do osoby wspominającej Talismana - auto mega psujące się (dobry kolega ma tce 225KM), a ceny 2021 tak odleciały że już pewnie całkiem siądzie jego sprzedaż. 
 

ja bardzo lubię Reno - miałem nowe Megane 3 Bose, Kadjara 1.6 Bose, Captura Intense ale proszę, nie porównujcie Reno z Mercem ;) to naprawdę jeszcze nie ta liga. - piszę to jako mąż posiadaczki B200 który czasami się nim przejedzie :)

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Sarna1 napisał:

nie porównujcie Reno z Mercem ;) to naprawdę jeszcze nie ta liga.

Może nie porównuję bezpośrednio Renault vs. Merc / Audi / BMW, ale patrzę bardziej na to, co się gdzie dostaje za tę sama cenę.

Jak pisałem, bardziej zależy mi na wyposażeniu, więc raczej pozostanę przy "zwykłych" markach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sarna1
faktycznie fajne te oferty dałeś, gdyby ktoś chciał merca to takie auto z placu w pełni to zaspokoi. Minusem jest brak możliwości, bierzesz ten manual w czarnym kolorze albo nie. Z ciekawości zrobię sobie wieczorem własny konfig, zobaczymy ile wyjdzie :) Na otomoto solidna wersja zaczyna się od 200, za 180 jest z automatem i silnikiem Renault 1,33 Tce.

Na Megane chcę wydać maks. 120.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Koledzy , no i mnie dopadło ;). Parę dni temu sprzedałem moją M3RS lift Cup . Trochę stary już jestem , jeździło się tym świetnie na autostradzie ale jako daily nie bardzo. Dużo pracy w nią wsadziłem / prawie cała była malowana za duże pieniądze / a że lubię grzebać przy aucie to gdy już wszystko zrobiłem to się zacząłem  nudzić ;). Szkoda mi było zostawić auto pod galerią itd. Każda ryska bolała więc do miasta brałem żony clio. Teraz stoję przed dylematem , bo kasa się rozejdzie a autko jakieś na nieliczne dłuższe trasy by się przydało. Budżet to ok. 60k , ale co wybrać. Rocznikowo chciałbym wejść pomiędzy 2016-2018. A że jestem gadżeciarzem to jakieś bajery do modzenia też by się przydały. Normalną drogą " ewolucji " byłaby Megane IV. Pewnie 1.3 / 140 km lub 1,6 prawie na styk . W grę wchodzi Leon 1,4 /150 . Miałem przed RSem Leona 2.0 TD i lubię charakterystykę klekota . Ale za małe trasy robię aby  nie zajechać DPFa. Honda IX 1,8 strasznie głośna. Volvo V40 II .. małe i ciężko sprzedać. Nic mnie nie rajcuje w tych pieniądzach. Nowego nie kupię nigdy aby się zapożyczyć i przez pierwsze 3 lata patrzeć na utratę wartości auta. Jeśli Megane 4 to jakie... ?? 1.3 / 140 km z manualna skrzynią to dobry wybór ? A może jednak 1.6 dci jest tego o wiele więcej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli lubisz klekota to 2.0 tdi nie masz się co bać. To suchy dpf, bezobsługowy. Taki Leon 2.0 tdi z dsg i chipem na 190 koni i 420 Nm to dobra droga :)  będzie wolniejszy od Twojej RSki ale moment będzie miło kopał po plecach. W środku wygląda jak wygląda ale ma full led, aktywny tempomat (z dsg hamuje do 0) także to fajne auto. 
Jeżeli natomiast mógłbyś kupić coś starszego to polecam A klasę merca A250. Fajna skrzynia, napęd na 4 buty i w serii 211 koni, po chlipie 250 i masz RSkę z ładnym wnętrzem, bajerami i napędem na 4 koła :).

Oczywiście to małe auta ale jak megane 3 ci odpowiadało to nie ma problemu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!