Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane 2003 1.9 102km


Majesty19

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szybko i na temat, chcę podnieść moc w swojej megance i mam na to około 4 tysięcy. Plany : chip intercooler większe turbo, natomiast poradziłbym się kogoś bardziej doświadczonego gdyż sam jestem świeży w temacie. Chciałbym osiągnąć jakieś 160 koni najlepiej 170 - co o tym sądzicie i co byście radzili żeby tyle osiągnąć? Tak wiem sprzęgło i hamulce od razu do wymiany ale to liczę już w inne koszta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Twoje plany budżetu może zabraknąć. Na pewno taniej będzie sprzedać auto, dołożyć 4tyś i kupić z mocniejszym silnikiem. Bo jak do 4 dołożysz sprzęgło, hamulce itd to wyjdzie 10. Czyli trochę mniej niż wartość auta. A M3 2.0 dCi poniżej 20 dostaniesz jeśli dalej chcesz w diesla się pchać. Robisz program za tysiaka i masz 180 lub jeszcze więcej.

Edytowane przez CzechuXX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fiuuu fiuuuuu, jak masz aż 4 tysi wolne to najlepiej kup futro na zimę swojej kobiecie. A  lekko poważniej, to jak kolega powyżej radzi, bo to bardzo rozsądna rada jest. Kup inny, mocniejszy (sportowy?) samochód i się baw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o rady z zakupem mocniejszego auta, całkiem spoko pomysł niestety moja meganka jest zbyt doinwestowane, audio wnętrze i wiele innych szczegółów dlatego chciałem podkręcić moc i pozmieniać pod maską nie będę ukrywać też żeby się to ładnie prezentowało. A co do turbo że nie ma co kręcić, chcę wymienić na inne większe tylko nie wiem jakie i byłbym wdzięczny za doradzenie czegoś. 

Edytowane przez Majesty19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego silnika nie za wiele wyciśniesz, a wydasz sporo kasy. Ja na Twoim miejscu, skoro szkoda Ci sprzedawać to co masz, jeździł bym tą Meganką w niezmienionej formie, a po czasie zmienił na coś nowszego i mocniejszego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Majesty19 napisał:

. A co do turbo że nie ma co kręcić, chcę wymienić na inne większe tylko nie wiem jakie i byłbym wdzięczny za doradzenie czegoś. 

Jedną z opcji to;

  - zakup silnika 1,9 dci.130 KM ze skrzynią biegów,

  - chip tuning;  RENAULT MEGANE III 1.9 DCI 131 KM 96 KW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!