Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Żarówki h7 led


Rekomendowane odpowiedzi

Ratujcie!!! zakupiłem żarówki h7 led narva z wentylatorem do chłodzenia, dokupiłem do tego adapter montażowy ale i tak nic nie pasuje ,tą żarówkę sie jakos rozkreca? Ona ma kołnierz taki jak w zwykłej zarówce ale za tym jest wentylator mozna go jakos zdemontowac aby zamontowac adapter ?auto renault megane 4 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten kołnierz trzeba przekręcić i wtedy się go zdejmuje, zakładasz ten adapter

 

ADAPTEr.jpg

 

potem zakładasz kołnierz z powrotem i montujesz w gnieździe.

Teraz tylko jedna rzecz - z doświadczenia wiem, że nie da rady założyć osłony przeciwkurzowej lampy. Musisz sobie dorobić adapter żeby przedłużyć tył lampy.

Edytowane przez MarcinDe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zamówiłem sobie na Ali żarówki led h7. Myślałem że zamówiłem typowy zamiennik h7 ale nie doczytałem aukcji i przyszły takie z radiatorem. Nie mam pojęcia jak to zamontować i chciałem odesłać, ale dzisiaj mnie coś pokusiło żeby sprawdzić jak one w ogóle świeca. Światło jest przepiękne, ale nie wiem co dalej. Czy ktoś byłby chętny na pomoc? 

MarcinDe jesteś w stanie podać linka do tego adaptera i osłony? 

Screenshot_20211221_130111_com.alibaba.aliexpresshd.jpg

IMG_20211226_152945.jpg

Edytowane przez pingus21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pingus21 proszę bardzo

 

jeśli masz czas to ALIEXPRESS, albo na szybko ALLEGRO.

 

Co do LED H7 - nie mogłeś innej zamówić - bo one muszą mieć jakiś radiator - albo taki jak w tych obecnych, albo paskowy.

ledpasek.jpg

 

Ja wiem że są takie co wyglądają jak typowe H7 - tylko to się do niczego nie nadaje - bo LED się grzeje.

One się nadają na zlot dla bajeru - w normalnych warunkach ugotują się w 30 min.

 

ledh7.jpg

Edytowane przez MarcinDe
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, właśnie chciałem te drugie nic nie warte ?

Adaptery zamówiłem i chce wypróbować na drodze. Potem już tylko osłona przeciwkurzowa 

EDIT:

Ledy zamontowane, sposób banalnie prosty, mały problem z drucikami w adapterach ale wystarczy odpowiednio dogiąć. 

W przypadku żarówek które ja posiadam nie ma konieczności montażu innych osłon przeciwkurzowych. Wszystko pasuje idealnie. Jazda próbna wykonana, odcięcie prawidłowe, barwa światła super. 

Teraz najważniejsze.... Czy świecą lepiej?mocniej? Trochę tak, przejechałem kilkaset metrów i było widać różnicę. Na trasie zobaczymy co będzie dalej. Ogólnie polecam 

Edytowane przez pingus21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 2.12.2021 o 22:56, Komarek napisał:

Mam Philipsy i Osram. W obu zdejmuje się kołnierz . Wkładasz do w adapter , momtujesz w lampie i dopiero wkładasz " żarówkę" i odpowiednio ustawiasz 

Które masz zamontowane? Chciałbym kupić do swojej Megane IV osram night braker LED, ale nie wiem czy zmieszczą się w reflektorze bez przeróbki osłony tylnej. 

Daj znać proszę czy musiałeś z tym kombinować i jaki dokładnie model żarówek masz zamontowany. 

Z góry dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osramy z alliexpres mają elektronikę na zewnątrz. Ale spokojnie zmieścisz w reflektorze . 

Philips Ultinon 9000 nie mają zewnętrznej elektroniki. Świeca też bardziej neutralnie  przez co lepiej się sprawdzają na mokrym

Edytowane przez Komarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Komarek napisał:

:lapka:

REGULAMIN Forum się kłania pkt 5.9 :!: - aniewa

Przepraszam za to cytowanie, zupełnie bez sensu

 

Komarek

A które polecasz?

Trzeba montować do nich jakieś cudo niwelujące błąd spalonej żarówki?

 

Ja w poprzednim aucie miałem xenony osram Night Braker+200%, świeciły super dlatego myślę o tej firmie. Nie wiem nic o żarówkach Philips'a 

 

Edytowane przez Colobobcus
Nie pełne pytanie, nie chcę mnożyć postów plus bezsensowny cytat którego teraz nie umiem usunąć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem naprawdę zadowolony. Mam je teraz w Kia Sportage. Również elegancko świeca. Duży plus na brak puszki z elektroniką, bo w Kia jest słabo z jej chowaniem. No i w testach oraz w realu  wypadają naprawdę dobrE jak się nagrzeją..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!