Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane 3 2014r Grand Tour wymiana Tylnych Tarcz


Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie jaki spór, jaka niezgodność z opisem czy foto. Wszystko jest dokładnie opisane w aukcji! Czytać.  Ale z drugiej strony, aukcje takiego sprzedawcy, nie wzbudzają we mnie zaufania.

Możesz zrezygnować z zakupu ze względu na zakup na odległość.  Tylko szkoda zachodu, to naprawdę niska półka, lepiej już Quaro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, pbet napisał:

@Jottar nie musi, na 99% choć mogę się mylić. Masz jakąś podstawę do tego twierdzenia?

@pbet, Ustawa z dnia 30 maja 2014 o prawach konsumenta, Art. 32. 1.

Jeśli nie masz 100% pewności to warto zawsze najpierw sprawdzić, potem pisać. To nie żadna tajemna wiedza, tylko materiały powszechnie dostępne w internecie. Już nie mówię nawet o stronie kancelarii sejmu, ale nawet wszelkiej maści poradnikach on-line dla konsumentów.

Ważna uwaga. Sprzedawca ma obowiązek pokrycia kosztów tylko najtańszej oferowanej przez niego wysyłki. Np. oferuje list ekonomiczny za 6 zł., a Ty wybierasz kuriera za 20 zł. W takiej sytuacji odzyskasz tylko 6 zł. Właśnie z tej zmiany przepisów wziął się wysyp przesyłek nierejestrowanych na Allegro.

Edytowane przez Jottar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tarcze to większa część kosztów, ja bym chyba nie oszczędzał na klockach i też poszedł w oryginał. W końcu tył wymienia się raz na kilka lat, o wiele rzadziej niż przód. Założysz raz porządne i masz długo spokój.

6 godzin temu, pbet napisał:

@Jottar dzięki. Napisałem przecież, że pewności nie mam bo kiedyś sprzedawca nie musiał zwracać kosztów przesyłki. Człowiek się uczy całe życie :)

@pbet, spoko. Dobrze wiedzieć, że coś takiego jest, choć ja korzystam z tego przywileju tylko w przypadkach, gdy ewidentnie sprzedawca przysyła z premedytacją towar gó........ej jakości albo niezgodny z opisem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i proszę o pomoc, bo zgłupiałem. Muszę wymienić tarcze i klocki z tyłu.

Samochód to Renault Megane 3, 1.6 16V 110KM 2011r Hatchback. 

Mogę wydać 500/600 zł. 

Jeśli nie widać różnicy, to nie chcę przepłacać. 

Dzięki. 

 

Edytowane przez Bikfqpf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dobry, nadeszła u mnie pora wymiany tylnych tarcz hamulcowych. Jakieś porady jakich marek szukać albo może jakieś konkretne modele, za którymi warto się rozejrzeć? Cenowo staram się nie ograniczać w końcu mowa tu o bezpieczeństwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacob, na pewno tak, każdy markowy w normalnej jeździe się sprawdzi tym bardziej, ze to tył. SNR jest mocnym producentem w łożyskach, ale to są najdroższe tarcze ze wszystkich. Mnie wychodzą jakieś duże przebiegi sam nie wiem skąd, bo jestem programistą pracującym w domu dlatego części kupuje zawsze te z wyższej półki, co by je zmieniać możliwie rzadko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • spawn44 zmienił(a) tytuł na Megane 3 2014r Grand Tour wymiana Tylnych Tarcz

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!