Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Aktualizacja Systemu R-link 2


makintosz

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie najnowszy soft w r link2 Megane 4 to 9.0.37.211.

Został wydany niedawno i z tego co wiem dostępny jest  tylko w serwisie. Z tego co zauważyłem do tej pory wprowadza długo wyczekiwaną możliwość wyłączenia ostrzeżenia o przekroczeniu prędkości w nawigacji Tom Tom i widoczny jest podgląd paska klimatyzacji w trakcie korzystania z Android Auto w trakcie zmiany ustawień czego wcześniej nie było. Tak więc zmiany na plus. Ja wgrałem aktualizację za darmo na zasadzie bonusa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Mario44 napisał(a):

Został wydany niedawno i z tego co wiem dostępny jest  tylko w serwisie.

Dostępny od ponad roku dla wszystkich i nie tylko w serwisie.

Aktualizacja przez pendrive'a. Banalnie prosta:

https://mega.nz/file/PJ0jDTqR#B_rMX0PGk51iOAKcpTMhJUX-hyUSE-QzgxrUGeAWPf8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
3 godziny temu, ABCMegane napisał(a):

różni

Rozwiązuje "usterkę" podgłaśniającego się radia, gdy zapiszczą czujniki parkowania i jakieś inne problemy z dźwiękiem (nie u wszystkich ta łatka naprawia ten problem).

Ja nie instalowałem, choć radio samoczynnie podgłaśnia mi się kiedy czujniki wykryją przeszkodę, bo nie chce mi się crakować i wgrywać od nowa map i fotoradarów.

Edytowane przez sylwekdm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba na odwrót, wycisza się radio, a przy włączeniu czujników czy biegu wstecznego radio wraca do swojej głośności. Ono błędnie się przycisza. Faktycznie jest to gówniany problem i nikt tego nie może rozwiązać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.12.2023 o 00:03, sylwekdm napisał(a):

Dostępny od ponad roku dla wszystkich i nie tylko w serwisie.

Aktualizacja przez pendrive'a. Banalnie prosta:

https://mega.nz/file/PJ0jDTqR#B_rMX0PGk51iOAKcpTMhJUX-hyUSE-QzgxrUGeAWPf8

Czy aby instalować trzeba tylko rozpakować ten plik do dedykowanego USB włożyć do samochodu, prawda?
Dlaczego piszesz, że po tym trzeba ponownie mapę załadować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ABCMegane napisał(a):

trzeba ponownie mapę załadować?

Jak masz mapę w originale, to nic nie musisz robić.

Wgrywasz tylko aktualizację. Osobiste ustawienia znikną.

Ja mam mapy i fotoradary z innego źródła, aby je wgrać trzeba wcześniej zainstalować patcha odpowiedniego do wersji.

Każda następna aktualizacja usuwa cracka i mapy.

Godzinę temu, ABCMegane napisał(a):

rozpakować ten plik do dedykowanego USB

Rozpakować i umieścić w folderze "R-LINK" na pendrive sformatowanym na fat 32.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na forum na FB napisano, że wersja 9.037 jest przeznaczona dla radia Lanr 16 oraz wersji oprogramowania startowego 5729 .

Nie można tej wersji wgrywać jeżeli masz wersję oprogramowania startowego 5615 ponieważ występuje wtedy brak dźwięku, nie działa poprawnie Bluetooth oraz radio się samo zgłaśnia i radio lubi się zawieszać.
Czy to prawda?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...