Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Co dziś zrobiłeś dla swojego autka?


tomek42007

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj wymienione klocki przód pomimo że od ostatniego sprawdzania przejechałem już 10 tysięcy a miały wystarczyć na 10-15 k a że mam wyjazd to wolałem dla spokoju je wymienić i okazało się że jeszcze z kolejną 10k bym zrobił . Tylko jak już kupiłem klocki i przyjechałem kawał drogi to stwierdziłem że wymieniam i wpadły oryginały za 160 zł. Dodatkowo podpiąłem się pod komputer gdyż co trochę gdy jest bardzo mokro i przejadę po kałużach myjacych podwozie to zapalała się wiadomość "skontroluj układ wydechowy" komputer pokazał że jest to błąd sporadyczny i jakieś zwarcie na + . Po podniesieniu auta stwierdziliśmy że błąd wyskakuje przez zalewaną kostkę kable od sondy za katalizatorem gdyż po przedmuchaniu ginie problem. Teraz tylko muszę pomyśleć jak to dobrze uszczelnić zaizolować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem pierwsze lepsze "dedykowane" dywaniki zimowe do meganki :D akurat wyświetliła mi się promocja więc wziąłem :). Generalnie w planach niestety mam jakieś tam malunki na aucie bo troszkę rys mam i chciałbym to zrobić, ale im dłużej nią jeżdżę tym bardziej przekonuję się do tego by max za rok zmienić tę auto na coś nowego wiec nie wiem czy będę malował.. zdecyduje pewnie w przeciągu najbliższych tygodni. Planuję zmianę bo po prostu nie przywiązuje się do samochodów jak kiedyś, skoro mogę sobie pozwolić na kupno nowego to dlaczego nie ?. Uprzedzając pytania, nie nie psuje mi się, ani razu nie miałem dyskoteki, ani żadnego problemu :) prócz rozrządu filtrów i oleju włożyłem w rok max 400 zł :) nie taka zła renówka jak o niej piszą w internetach :) .

Edytowane przez czik3n
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Silverek Doszedłem do wniosku, że kołpaki bardziej niszczą felgi niż gdy ich nie ma. Nie chodzi mi o sól czy radzę ale zawsze przy zakładaniu i ściąganiu odpada jakiś lakier itd. Zimę można się przemęczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MariuszNS zapewne to jest myjnia tego typu:

 

 

U nas w Pile też jakiś czas temu otworzyli myjnię z taką aktywną pianą i całkiem przyjemnie się tam myje :) Najbardziej irytują mnie tylko ludzie, którzy po zastosowaniu tej piany wyciągają z bagażnika gąbkę lub szczotkę i wcierają tą pianę mimo, że jest to zabronione w regulaminie. Sama nazwa mówi wszystko "myjnia bezdotykowa", a nie "myjnia ręczna"... Wystarczy odczekać 2-3 minuty, a piana sama wżera się w brud.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas jest do raczej dopuszczalne pod warunkiem, że nie ma kolejki. Sam za każdym razem lecę z rękawicą ;) Ale najczęściej się pojawiam jak nie ma właśnie kolejek. Najpierw mycie programem zasadniczym, piana aktywna i rękawica, wosk na gorąco oraz na koniec woda zdemineralizowana i tyle ;) Właściciele bardzo często przyglądają się osobiście jak kto myje, a nawet dostałem kiedyś podpowiedzi co i jak poprawić w moim myciu aby nie szkodzić lakierowi a mycie było bardziej efektywne :)

 

EDIT: @pbet Tutaj na tej myjni ta piana ma neutralne pH ;)

Edytowane przez marek789
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!