Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Co dziś zrobiłeś dla swojego autka?


tomek42007

Rekomendowane odpowiedzi

Idę odebrać samochód - nic więcej nie wyszło, to dobrze :) Przy okazji: auto jest z 2016.04 - zużycie klocków: 65%/60% (przód/tył), więc chyba nieźle; w styczniu 2018 było 55/50. Oczywiście są oryginalne. Może to efekt "hamowania" tempomatem w trasach...

 

@Silverek, czy jakbym napisał, że pada, to byś doradził wykonanie parasola z liścia łopianu? :) Zdałem przed-raport, a zaraz idę po auto i mogę go jedynie potwierdzić. Jak nie odkurzony, to nic, bo odkurzany był 1,5 tygodnia temu, dodatkowo jeździmy w foliach na buty, a modrzew już opadł :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wczoraj zrobiony po przejechaniu 70k km kpl rozrząd + kzfr , świece , nowy płyn chłodniczy :) jak się okazało klocki przód które chciałem wymienić są jeszcze w takim stanie że przejadę spokojnie na oko mechanika z 10-15k km co mnie zaskoczyło gdyż mają zrobione już 70k km :) Natomiast dzisiaj wyważone i założone koła zimowe :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja dopiszę - ...i odkurzyłem :D Jednak ASO czasem potrafi zaskoczyć. Pozostały mi do wymiany opony w obu samochodach, ale to już napiszę jak zrobię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, kr35is napisał:

Sprzedałem

Czyli gdzieś będzie mu lepiej jak u Ciebie? W końcu zrobiłeś to dziś dla swojego autka... w sumie już nie Twojego :)

5 godzin temu, Pitrek napisał:

Człowiek cieszy się z auta dwa razy

Ja sie z tym nie zgadzam :) Jakoś zawsze po sprzedaży miałem (do dziś mam) lekki sentyment. Żona również. Do dziś się czasami zastanawiam czy auta, które mi sprawiały radość, były częścią mojego życia, towarzyszyły w różnych momentach i wiążą się z nimi różne wspomnienia, jeżdżą i nie sprawiają problemów obecnym właścicielom tak jak mi nie sprawiały. Zawsze z autem się żegnałem, życzyłem nowemu właścicielowi by służyło tak dobrze jak mi i to samo mowiłem do samochodu. Później trochę tęskno było, a później radość z zakupu następnego samochodu. I tak w kółko ale do dziś poprzednie auta dobrze wspominam :) Najlepiej właśnie Meganki (MI coupe i MII kombi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!