Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Spalanie w Waszych limuzynach :)


Maniek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam nie nie nie chcę więcej ale w porównaniu z benzynami które pala 5.7 to po co ja kupiłem disla ,przecież miałem benzynkę tylko classica ale ona była zagazowana a benzyny to 7.2-7.5 piła .No ale odejście to diselek ma lepsze :) Pozdro i miłego weekendu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio ustanowiłem nowy (swój) rekord. Jeżdżąc po drogach lokalnych (jestem z rodziną nad morzem) spalanie średnie wyszło 4,4 l/100 ! Szczerze mówiąc nie wiedziałem że tak można. Jeżdżąc "tradycyjnie" bez problemu utrzymuję spalanie pomiędzy 5.0 a 5.2 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja megi lubi gazik ale nie za dużo trasa 10l a miasto tak koło 12l dodam, że jest to automacik :) ale nie cisnę go za mocno, bo pewnie apetyt by mu się zwiększył, a jak wiadomo kryzys na świecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Moje autko w trasie 5,8-6,0 l/100km (do 130km/h, tak na 6tym biegu do 2 tyś obrotów).

W mieście, wszystko zależy od prędkości średniej, samo pisanie w korkach nie ma sensu. Niestety we Wrocławiu często miałem średnią prędkość 14 km/h (z kilkuset kilometrów jeżdżenia tylko po mieście) i spalanie ponad 10 l/100km :)

Przy średniej ok 40km/h tak do 7,5 l/100km.

 

W oczekiwaniu na AOW jeżdżę rowerem. Co by się nie działo w 15 min jestem w domu, choć dziś trochę mokro :)

 

K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

ja jezdrze meganeczka od 2 tygodni

przejechane ok 250 mil (wyspowych) z czegopolowa to trasa, pozostale 50% miasto(moze korkow jako takich nie mam ale za to kuuuupe swiatel;)

i wg kompa mam 49,5MPG (czyli pi razy drzwi: 80km na ok 4.5l ON) a z tego wyjdzie jakies 5.6l/100km

to chyba ok, nie?

PS.nadal sie ucze - to jest moj pierwszy dizelek jak do tej pory to jezdzilem benzynkami i lpg... wiec jak bede wiecj wiedzial to sie podziele hehehe

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!