Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

podgrzewanie foteli - doposażenie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kupiłem maty oryginalne megane 2 i komplet okablowania fotela i włączniki. Po włączeniu przełącznika pojawia się komunikat heated seat activated. Natomiast nie mam instalacji od kostki fotela do skrzynki bezpieczników. Czy ktoś byłby w stanie podpowiedzieć gdzie dokładnie poprowadzić kable? Mam bezpiecznik w kabinie który ma odpowiadać za podgrzewanie siedzeń. Wiem że nie mam 3 kabli od podgrzewania od kostki po fotelem. Ta kostka łączy się z tą większą. Jak tam się dostać. I czy od tej większej może wystarczy kable pociągnąć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam.

Zamontowałem w swojej Megane II (06.06.2006) podgrzewane fotele z innej meganki. Podłączyłem wszystko tak jak na schematach. Fotele działają ale mam pytania.

1 - Włączniki mają czerwoną kontrolkę która się zaświeca w momencie włączenia ogrzewania fotela ale gaśnie ona gdy włączy się światła pozycyjne/mijania ale fotele dalej grzeją, czy to tak ma działać?

2 - Jeden przewód z wiązki ogrzewania foteli ma być podłączony do pinu 17 w kostce deski rozdzielczej. Problem jest taki, że pin nr 17 jest już zajęty. Pytanie jest następujące: Czy ten przewód mam podłączyć do innego pinu, jeśli tak to jakiego (chociaż na kilku schematach, przed liftem i po, zawsze należy podłączyć się do 17), czy może "dołączyć" się do tego zajętego 17 pinu?

Z góry dzięki za ewentualne odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam

Padło mi całkowicie ogrzewanie fotela lewego w megane 2. Wina tkwi w fotelu, ponieważ prąd na przekaźnik płynie, lampka na przycisku świeci po uruchomieniu, a fotel zimny. Czy w razie uszkodzenia maty np w oparciu siedzisko także nie będzie grzać? Czy ktoś ma namiar na oryginalne maty, bądź dysponuje informacją jakie można dać zamienniki? Pacjent Megane II ph 2 skórzane fotele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!