Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

podgrzewanie foteli - doposażenie


Rekomendowane odpowiedzi

dzisiaj przeglądając allegro znalazłem na sprzedaż oryginalne maty grzewcze może komuś się przyda link: http://allegro.pl/renault-megane-ii-maty-grzewcze-foteli-i5816723278.html

 

Pytanie jeszcze mam następujące czy mając wyprowadzoną seryjnie instalację w tunelu środkowym od przycisków podgrzewania foteli wystarczy, że kupię seryjne fotele podgrzewane i przyciski a to będzie odrazu działać? Czy trzeba aktywować clipem? I drugie pytanie: czy takie właśnie fotele podgrzewane z megane II phII będą pasować do phI?

 

Dodano: 26 lis 2015 - 15:08

Właśnie zamontowałem skórzany podłokietnik i przyciski od podgrzewania foteli

 

post-51810-0-94346500-1448546908_thumb.jpg

 

i po wciśnięciu dowolnego przycisku podgrzewania fotela pokazuje się komunikat na wyświetlaczu o załączeniu podgrzewania.

 

post-51810-0-23950700-1448546921_thumb.jpg

 

Teraz zostaje montaż skórzanej podgrzewanej tapicerki ale to w sobotę. Myślę, że te fotele poliftowe będą tak samo pasować jak i przedliftowe chodzi mi szczególnie o podłączenia kostek.

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Miałem kiedyś takie maty zakładane na siedzenie i grzały aż w plecy parzyło Takie Też się zastanawiam nad montarzem tych mat pod tapicerkę i podłączeniu przez przekaźnik

Edytowane przez DominikM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja trafiłem okazyjnie komplet czarnej skórzanej tapicerki z megane poliftowej z podgrzewanymi fotelami i niespodziewałem się, że wymiana i podłączenie foteli i przycisków od podgrzewania będzie tak łatwe i szybkie. Komunikaty o załączeniu podgrzewania wybranego fotela pojawiają się na wyświetlaczu, grzeje wszystko ładnie. Nic nie musiałem ustawiać poprzez program CLIP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie że w wersji poliftowej instalacja grzanych foteli się trochę różni ;) Zakładając przycisk z przedlifta chyba robi się zwarcie ;) Rozróżnić je można tym że polift ma czerwoną diodę w przycisku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przyciski kupiłem przedliftowe bo mają podświetlenie pomarańczowe ale za to fotele są z poliftowej wersji i wszystkie kostki i przewody są takie same jak w przedliftowej, więc myślę ale nie jestem,że i przyciski by też pasowały z poliftowej.

Edytowane przez n1gdy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 10 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Witam, podepnę się pod temat - niedawno zamieniłem moją megi na prawie taką samą gdyż trafiła się okazja z mniejszym przebiegiem, wracając do tematu to nie mam grzanych foteli, nie mam tej instalacji w podłokietniku a gdy auto jest uruchomione i gaszę światła przełącznikiem to pojawia się komunikat SIEGE CHAUFFANT ON. Natomiast wieczorem gdy zgaszę silnik (bo światła w trybie auto) i światła zgasną to wyświetla ten sam komunikat. Co o tym sądzicie?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Z tego co widzę jeżeli ma się instalację pociągiętą, kwestia doposażenia samochodu i wszystko będzie działać. A co gdy ktoś nie ma instalacjii ? Maty grzane nie są drogie, są na 12v. Jeżeli kupiłbym taką mate, wsadził w siedzenie, pociągnął przewody do przycisków ktore miałby by za zadanie rozłączać "-" a plus dać na stałe to jakiegoś plusa w skrzynce bezpieczników? Przycisk gdzieś bym założył. Będzie to działać? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam wszystkich jako nowy członek. Zamontowalem w week skórkę z grzanymi zicami. Pytanie brzmi jeśli podpialem wtyczki i podczas uruchamiania ich przełącznikiem na środkowym tunelu wyświetla mi się komunikat,aktywne siedzenia to najprawdopodobnie trzeba je wbić komputerem żeby zadzialaly?? Skasować serwis i wpisać? Tylko u elektryka? Czy samemu idzie to opanowac

Połączyłem z istniejącym tematem.

lapka2.gif

REGULAMIN

pkt 5.6 literki PL - mireczek01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Dnia 5.12.2015 o 18:26, bert32 napisał:

Pamiętajcie że w wersji poliftowej instalacja grzanych foteli się trochę różni ;) Zakładając przycisk z przedlifta chyba robi się zwarcie ;) Rozróżnić je można tym że polift ma czerwoną diodę w przycisku

 Wielka prośba czy może to ktoś potwierdzić? Mam auto po lifcie i nie wiem czy nie popsuję jak włożę przyciski z Ph1. N1gdy pisze , że fotele pasują ale o przyciskach nikt jednoznacznie się nie wypowiada.  Mają jednak różne numery w wersji Ph1 a Ph2 wg dialogis. Przykładowo w Sceniku przyciski maja takie same numery czy przed czy po lifcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Odświeżę nieco temat. Chciałbym również zamontować u siebie podgrzewane fotele. Pod obudową ręcznego mam dwie wtyczki, brązową i szarą. Autko z 2003r, skórzana tapicerka niestety bez podgrzewania. Czy lepiej komibnowac z uniwersalnymi matami grzewczymi z allegro, czy szukać używanych mat i wtedy szukać tapicera, czy szukać używanych foteli już z matami? Wiem że parę osób zamontowało z powodzeniem u siebie to pogrzewanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!