Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

stłuczka fotki:) - tylko naszych autek.


back2

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 12.09.2019 o 11:23, sebcio76 napisał:

Papuga

Kurde, fajinie wiedzieć, że jeszcze żyjesz i jeździsz Megi :D

Trzeba powtórzyć spota po Biedronką, ja już Laguna :D

lapka2.gif
Regulamin pkt.
5.13 – cytowanie Aston76

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

To i ja niestety się pochwalę , panu się śpieszyło do pracy i postanowił mnie zepchnąć z pasa. Jechałem środkowym pasem ruszając spod świateł a na prawym dalej 3 L były a pan prawym postanowił wszystkich wyprzedzić i się wcisnąć aby zdążyć wyprzedzić L , tylko jakoś mnie nie zauważył a na trąbienie tak jakby nie chciał zareagować. Ja niestety nie miałem gdzie uciec gdyż na lewym auta za mną auta więc hamowanie na maksa nie wchodziło w grę. A pan po wszystkim jak pokazałem aby jechał za mną kawałek dalej aby nie stać na ulicy postanowił mi zajechać ponownie drogę bo jak powiedział myślał że to ja go uderzyłem i chciałem uciec. Wyskoczył z agresją z auta z każdej strony już skasowanego , zobaczył że ma cały tył więc stwierdził że nic się nie stało i chciał jechać dalej ale gdy pokazałem bok to zaczął oglądać swoje auto po czym wypatrzył u siebie uszkodzenia a wtedy zmienił zdanie twierdząc że nie chciał i to on jest winny. Na całą sytuację zatrzymali się jako świadkowie Państwo jadący z tyłu którym podobno też wcześniej wymusił. Pan jak się okazało jest kolekcjonerem takich wymuszeń i szkód , czekaliśmy na policję godzinkę po czym Pan przyznał się do winy i otrzymał 450 zł. Teraz czekam tylko na sygnał z salonu kiedy podjechać zostawić auto tak aby mieli części i auto zastępcze. Z rzeczoznawcą planuję się umówić już w salonie. Uszkodzony błotnik , zderzak , lekko drzwi które też się nie otwierają , kołpak a czy coś jeszcze to będzie wiadomo po oględzinach.

20191105_124401.jpg  20191105_124405.jpg

 

@Sarna1  auto trafi do salonu Renault w Łodzi już załatwiłem formalności , salon wysłał zdjęcia i czeka czy zrobią wycenę ze zdjęć czy jednak musi przyjechać na oględziny do mnie rzeczoznawca . Niestety nie mieli auta zastępczego wczoraj  a że mieszkam kawałek drogi poza miastem  i autem mogłem jechać to wróciłem do domu.  Dostałem info że części zamówione i jak wszystko będzie ok to jakoś w przyszłym tygodniu oddam auto do  serwisu w salonie.  Co do malowania to raczej idealnie  będzie ciężko ukryć odcięcie  zapewne ale pomijając to auto ma kilka punkcików gdzie powinno się też prysnąć nawet punktowo , najważniejsze aby jeździło bezawaryjnie reszta przynajmniej w tym wypadku jest na drugim miejscu aczkolwiek lubię dbać o auto 

 

@Silverek  mi te trytki nie przeszkadzają a wcześniej nie przy Megi ale też innych Reniach i nie tylko gubiłem kołpaki więc to tylko asekuracja przed zgubieniem . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Witam

o ja się pochwalę dlaczego moja Meganka zniknęła z ogłoszenia o sprzedaży.

Wstawiam zdjęcia Megi - wydawało mi się że lżej oberwała (jednak nerwy i stres robią swoje).

Meganka nadaje się tylko na żylety, ale znając życie na aukcji TU jakiś magik ją kupi i będzie za pół roku na otomoto - "ładna Megane, mały przebieg, jeden właściciel, bezwypadkowa".

Dla ostrzeżenia wstawię VIN - żeby ktoś się nie naciął. - VF1RFB00356275690

Tak wygląda Megane po spotkaniu z BMW.

 

IMG_20200928_135128.jpgIMG_20200928_140135.jpg  IMG_20200928_140043.jpg 

 

IMG_20200928_140011.jpg  IMG_20200928_135958.jpgIMG_20200928_140032.jpg

 

A tak wygląda sam sprawca.

 

IMG_20200927_140004.jpg

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Tak jak ja 10 lat temu wjechałam w Forda tak po 10 latach ford wjechał w mój autobus i zrobili ze mnie kanapkę :( Było to z miesiąc temu na trasie S8 pod stolicą. Auto poszło na szkodę całkowitą...

 

IMG_20200914_073651.jpg  IMG_20200914_073621.jpg  IMG_20200914_073705.jpg

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dokładnie tydzień temu pożegnałem scenica. Więcej szczegółów tutaj: https://www.jaslo4u.pl/stluczka-na-skrzyzowaniu-ulic-kraszewskiego-i-szopena-newsy-jaslo-26901

Ubezpieczyciel orzekł szkodę całkowitą, w tym tygodniu odbierają wrak i wypłacają kasę. Mi nic się nie stało, nawet zadrapania. Ale autko zniosło to gorzej. Podaję VIN: VF1JZM6B352923080, bo obawiam się, że auto wróci na drogi, a bałbym się nim jeździć nawet po fachowej naprawie. Naprawę oryginalnymi częściami wyceniono na 61 tys. zł, ale przypuszczam, że jakiś magik to ogarnie za pomocą części ze szrotu. Wyrwany był przegub wewnętrzny po lewej stronie, wygięte mocowanie mcpersona, a przód widać na zdjęciach w artykule.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, to skrzyżowanie jest feralne. Kierowcy ignorują znaki stop i co tydzień jest tam dzwon. Tym razem trafiło na mnie. Władze miejskie i powiatowe nie mogą się już od kilku lat dogadać w temacie zmiany organizacji ruchu, poprawienia widoczności, itp., a jadący prawidłowo kierowcy obrywają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może część osób czytających się skrzywi ale mandaty powinny być znacznie wyższe (niestety). Dużo osób po prostu z premedytacją olewa znaki, nakazy itd. Jakby za zignorowanie STOPu był mandat rzędu 3 tys. zł to by się pilnowali. U mnie jest to samo, a jak ktoś stanie prawidłowo na STOPie przy pustej drodze to podjeżdżanie i strach czy mi tył nie wjedzie. Jadąc przepisowo jest się często terroryzowanym przez innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!