Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Audio Connection Box i USB


Rekomendowane odpowiedzi

no tak...ale clip tak jak u mnie nie widzi radia , a dopiero w konfiguracji radia można załączyć c-boxa...czyli na jednym wózku jedziemy :D Pytanie do kolegów z clipem.Czy clip widzi multimedia / szarą skrzynkę / jeśli radio nie jest podłączone do systemu ?Myślę że jeśli podłączę sam ,, stary " wyświetlacz w którym jest wbudowany ukł ,, szarej skrzynki " a w niej prawidłowy numer VIN to clip powinien pozwolić się z nim połączyć.Aktualnie przy próbie połączenia z multimediami / szara skrzynka nie z tego auta /...wyskakuje komunikat..KALKULATOR JUŻ SKONFIGUROWANY...:-) dodam że wszystko działa idealnie oprócz c-boxa

Edytowane przez andrzejm36
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego nie robisz ponownej konfiguracji kalkulatora multimediów tylko klikasz ikonkę klucza (po wybraniu tego kalkulatora) i wchodzisz jak dobrze pamiętam w podgląd konfiguracji i ją edytujesz. Już gdzieś pisałem jakie opcje są do wyboru podczas konfiguracji radia.

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie,

ja akurat posiadam Lagunę III z systemem Carminat DVD bluetooth, składa się ze zmieniarki, komputera nawigacji i amplitunera, czy ktoś się orientuje czy CBOX ruszy z tym systemem?

Dzięki z góry za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest właśnie ciekawy przypadek jak zadbali o możliwość podpięcia USB w LIII z Carminatem DVD, ACB też nie podłączy, czyli po prostu nie da się nic z tym zrobić.

Masakra super system...

W LII miałem USB, a tu nie mogę nic zrobić, nawet radia wymienić.

Dzięki za odpowiedź

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę zorientowanych o odpowiedź na następujące pytania:

1. Mam fabrycznie zamontowane radio z BT, ale bez nawigacji. Czy C-box będzie działał, czy musi być jednak jeszcze nawigacja?

Jeśli odpowiedź jest twierdząca to:

2. Jakie są orientacyne ceny takich C-boxów?

3. Czy podłączenie ograniczy się tylko do wyjęcia gniazda chinch i włożenia w jego miejsce nowego z gniazdem usb i podłączeniu do radia, a potem aktywacji CLIPem? Czy też nie jest to takie proste?

4. Czy mogą to zrobić w ASO? Mam jeszcze wydłużoną gwarancję i nie chciałbym mieć ewentualnie problemów z nią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Wreszcie poznałem odpowiedz na pytanie dlaczego nie działało wejście AUX/USB. Brak aktywowanego c-box a wczoraj dokonałem aktywacji clip-em.

Chociaż mnie to trochę dziwi że była taka sytuacja ponieważ nawigację cbox miałem zainstalowane fabrycznie.

Dzięki wszystki za podpowiedzi i doniemania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Szukasz z okablowaniem i gniazdem USB ?

Raczej z wiązki być musiał wyszarpać potrzebujesz tylko kabele USB - gniazdo/c-box i audio gniazdo/c-box kabel co idzie teraz do gniazda podpinasz do c-boxa i zostaje kostka z zasilaniami

Ja dorabiałem kabelki z wiązki wycinałem kostki - jest kilka takich co pasuje zasilanie , a USB to na szybko w schowku pasażera dałem przedłużacz USB z jednej strony obcięty i zalutowany do c-boxa , jedna wada taka iż pena wkładamy w schowku i go nie widać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!