Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Audio Connection Box i USB


Rekomendowane odpowiedzi

Cinas_ jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc w uruchomieniu c-boxa :) działa jak należy - jak przypuszczaliśmy była to kwestia aktywacji w clipie. Pełen profesjonalizm i znajomość tematu. Przy okazji dzięki za moduł komfortowych kierunkowskazów - nie mogłem się powstrzymać i zaraz po powrocie do domu wziąłem się za montaż, jestem mega zadowolony z efektu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...

Witam posiadam lagune III z radiem z bt i gniazdami rca w podłokietniku. Kupiłem cboxa oraz panel usb aux wraz z przewodem usb i drugim do podpięcia cboxa. Czy jest ktoś w stanie dorobić przewód od cboxa do radia i navi TomToma. Albo czy ktoś ma taki kabel na sprzedaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpinasz do c-box wtyczkę audio od rca - potrzebujesz kable od c-box Audio i USB do nowego gniazda

Jest potrzebny kabel z kostką sygnałową kostka z 5 przewodami i do podlutowania w okolicach radia

Przewód sygnałowy mogę zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W takim bądź razie jestem zainteresowany. Wysyłam wiadomość na priv z adresem.

 

Dodano: 31 mar 2015 - 18:45

Witam cinas i jak z tym kablem

 

Dodano: 08 kwi 2015 - 10:46

Witam mam pytanie jest to radio z Bt i na których pinach tego radia jest lina can L i H oraz aktywacja multimediów do podpięcia CBXA

 

Cięcie x2

 

Kolego zapoznaj się z regulaminem zamieszczania zdjęć i zastosuj się do niego. Aston76

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Trochę odkopię ten temat, bo mam drobne problemy.

Mam opis wtyczki w radiu i teraz nie bardzo wiem jak to połączyć z kablem do CBOXa.

Rozumiem, że musze podłączyć:

9 – sygnał CAN L

15 – zasilanie (czy może 10)

13 – sygnał CAN H

16 – sygnał aktywacji multimediów

12 – masa

Teraz tylko pytanie który kabel od CBOXa za co odpowiada.

Nie mogę niestety nigdzie znaleźć opisu wtyczki.

Może mi to ktoś łopatologicznie opisać (najlepiej kolorami kabli), który sygnał z kostki do którego kabla od CBOXa?

post-7001-0-66016400-1435684654_thumb.jpg

post-7001-0-14183000-1435684681_thumb.jpg

post-7001-0-51829100-1435684698_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!