Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

WCzyli nie pcham się w navi, której i tak nie będę używał w dobie yanosika, czy google maps. W takim razie szukam kogoś w okolicach poznania (ew. Bydgoszczy), kto mógłby pomóc w konfiguracji tego radia. Dziękuje za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.05.2018 o 15:17, cinas napisał:

Nie papuguj.

Odezwę się jak będę się wybierał w okolice :p

Kolejne pytanko, jako ze nie znalazłem jednolitej odpowiedzi w temacie. Jeśli chodzi o wiązkę do mikrofonu, czy ona powinna wtyczką pasować do wtyczki w mikrofonie, czy jest jakiś kabel/zestaw wtyczek do połączenia tych dwu? Szukam wiązki do mikro, w prawym słupku znalazłem coś co mogłoby być tym (foto), jednak wtyczka nie pasuje. Jeśli to nie to, to rozumiem szukać dalej pod schowkiem/przy samym radiu? Pozdrawiam

FD1DCF96-8230-47A4-8B9F-C4B1ECCABF8F.jpeg

lapka2.gif

REGULAMIN

5.13    Pisząc odpowiedź kategorycznie zabrania się cytowania w całości treści postu, który widnieje na liście napisanych jako ostatni. - mireczek01.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś w stanie dorobić kabel na oryginalnej wtyczce, takiej jaka powinna być? Jakie to są koszta? Wolałbym oryginalny kabel niż kombinowanie na siłe lub ucinanie wtyczki i łączenie "na krótko".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

Posiadam obecnie czarne płaskie radio bez BT ale z Navi, Magane z 2010r.

Mój plan jest taki aby wsadzić do swojej Meganki radio z BT i USB.

Kroki które poczyniłem już, to:

  1. zakupiłem radio z BT i USB+adapter
  2. zlokalizowałem gniazdo mikrofonu(mam je w prawym słupku)
  3. podłączyłem radio ale nie gra i na wyświetlaczu nic się nie pojawia, tylko się podświetla i wysuwa płytę

Z tego co wyczytałem na forum to ma nie grać bo musze przeprogramować wyświetlacz od navi.

Chciałbym to jednak zrobić inaczej i potrzebuję wasze rady.

Ponieważ mam porysowany wyświetlacz pomyślałem o zakupie drugiego ale już z wersji po liftingowej (czyli z tej samej wersji co radio)

Wizualnie wygląda nawet lepiej i z  tego co widzę będzie pasowało.

 

Pytania:

  1. Mój obecny wyświetlacz posiada  trzy wejścia(niebieskie, białe, żółte) natomiast wyświetlacz po lifcie posiada 4 (dodatkowo czerwone),do czego jest to czerwone?
  2. czy jak zakupię taki wyświetlacz to wszystko mi zadziała?

Zdjęcia wyświetlaczy poniżej.

 

IMG_2893.JPG

po liftingu.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wspomniałem znalazłem gniazdo do mikrofonu w słupku.

Z tego co wyczytałem potrzebuje jeszcze mikrofon i wiązki do tego gniazda.

Ponieważ mam szyberdach mam tez inne mocowanie mikrofonu.

Mikrofon powinien być prostokątny nie taki okrągły mocowany w podsufitce.

Umieszczam zdjęcie poniżej(zdjęcie z netu z mikrofonem, ja mam bez)

Pytanie, czy możesz mi zaoferować taki mikrofon z wiązka, czytałem wcześniej ze robisz takie rzeczy.

jeśli tak to jaki to koszt?

 

włacznik.jpg

włącznik 2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam!

Zastanawiam się nad wymianą radia, które da lepsze doznania muzyczne :) Aktualne fabryczne radio przy maksymalnej głośności (w skali 32), nie daje do końca super efektu i gra dosyć cicho w porównaniu do innego radia w innym samochodzie. Mam w sumie 3 pytania. Jakie radio polecicie? Czy pozwoli to na lepszą głośność i jakość dźwięku? Czy potrzebne będą przejściowe kable?

Edytowane przez maciejmacku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam radia bosse, zwykłe fabryczne takie jak na zdjęciu. Był zamontowany zestaw głośnomówiący Parrot MKi9200, ale niedawno go zdemontowałem, gdyż nie działał. Nie wiem dlaczego radio na maksymalnej głośności da się normalnie słuchać, w innych samochodach jest to niemożliwe.

post-91325-0-29288600-1496554963.jpg

Po wymianie radia na takie z filmu jest szansa na lepszy dźwięk i głośność? Domyślam się, że wtedy nie będzie działać sterowanie z kierownicy i wyświetlacz nad kokpitem?

https://m.youtube.com/watch?v=byaRVvZI1p8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!