Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

dziś wymieniłem radio i wyświetlacz, wszystko ok, wpisałem kod i działa, nie mogę tylko BT połączyć, coś nie współgra z moim telefonem

 

mam pytanie co do wiązki mikrofonu, we wtyczce (białej) mam 3 kabelki - ale czy to te do mikrofonu ?

IMG_20171030_101228.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim,

 

Wiem, że temat dotyczy wymiany radia, ale niestety przekopałem trochę internetu i nie udało mi się znaleźć odpowiedzi na mój problem.

Mianowicie: Posiadam radio z BT, ale bez USB i nawigacją Carminat TOM TOM (Megane III '09 r.). Jakiś czas temu na wyświetlaczu pojawił się biały poziomy pasek o szerokości jednego piksela (wygląda kiepsko i denerwuje zwłaszcza w trybie nocnym). Z tego właśnie powodu chciałbym wymienić wyświetlacz nawigacji na taki, który takiego problemu nie ma.

I tu powstaje pytanie: czy wymiana samego wyświetlacza będzie prowadziła do konieczności jego konfiguracji "pod radio" ?, a jeśli nie, to czy mogę kupić pierwszy lepszy, ale wyglądający tak samo wyświetlacz ?

Zadaję to pytanie bo po wątku widzę, że kolega cinas posiada szeroką wiedzę w tym temacie.

Z góry dziękuje za odpowiedź. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewności nigdy mieć nie będę, ponieważ zdjęcia na aukcjach przedstawiają same wyświetlacze ewentualnie + obudowa, a nie komplet z radiem i nie wynika to również z opisów. Ale rozumiem, że wystarczy jedna różnica (np. wyświetlacz dotychczas działał z radiem bez BT) i będę musiał konfigurować wyświetlacz ?

 

PS. Dziękuję za szybką odpowiedź :-) 

Edytowane przez Brave7digger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedzcie czy po wymianie radia zwykłego na to z BT (z ekranem), to ten BT łączy się Wam bezproblemowo z telefonem ? czy trzeba coś jeszcze aktywować ?

ja wybieram wyszukiwanie, wyświetla się kod do wpisania w telefonie, ale jak tylko kliknę w telefonie na Radiosat to zamiast wyświetlić okienko do wpisania tego kodu to od razu wyświetla na telefonie nieprawidłowy kod  i na ekranie radia że nie połączono z telefonem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Dnia 19.01.2015 o 20:21, mpepe napisał:

 

post-78025-0-70320900-1421696611_thumb.jpg

 

 

Witam. Czy ma ktoś do sprzedania taki daszek w bardzo dobrym stanie? Kupiłem Megankę ale jest bardzo zniszczony i chciałbym go wymienić. 

Admina przepraszam że w tym temacie, ale chciałem zacytować gdyż nie mam zdjęcia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

witam

panowie czy radio ze zdj nr jeden mogę zastąpić takim radiem ze zdj nr dwa?

Obecnie mam zamontowaną navi tomtom live

d59862374c0f8980bda349fa0704.thumb.jpg.19a0f181a5eef31eeddc5df4f1939891.jpg

f73f1bad4ef1a1044f6ec940d2ce.thumb.jpg.cc6789e0282035cb9e306d70e207898f.jpg

Czy radio ze zdj nr 2 zagra z navi TT live? czy tylko z navi r-link?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Witam serdecznie. Jestem świeżo po wymianie radia płaskiego na radio blaupunkt z dwoma pokrętłami. Wymieniłem tez wyświetlacz na A3. Wszystko gra, tylko nie mogę ustawić godziny. Czytałem wcześniej w tym temacie na temat zmiany i wiem, ze wystarczy zakodować clipem i wszystko powinno grać. Czy w takim razie mogę wywnioskować, ze radio było ustawione na działanie z nawigacją i w przypadku jeśli kupię ekran do nawi z takiego samego radia (+ Joystick) to wszystko będzie śmigać? Czy nadal będzie potrzebne kodowanie? 

Dodatkowe pytanie, znacie kogoś w okolicach poznania, kto ma pojęcie o tym jak przekodować radio, żeby można było tą godzinę zmienić? 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!