Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam co muszę  dokładnie zakupić  żeby  wymienić  zwykłe  radio na takie z bl. I USB proszę o ofertę Megane 3 rok 2010 bez nawigacji  jaki model radia itd.

 

Edytowane przez kartas1978
Info.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

mam Megane z 2009 z radiem jak na foto.  W dniu wczorajszym wszedłem do samochodu i nie mam dźwięku, wyświetlacz pokazuje stacje , mogę zmienic na cd, aux , zmieniać głośność lecz głośniki nie wydają dźwięku. Wyciągnąłem radio wszystkie wtyczki są wpięte dobrze. Dodam, że przy aucie nigdy nie było nic majstrowane ( mam je od nowości).  Ma ktoś jakis pomysł co mogło się wydarzyć ? . / ew. zaproponować jakieś radio które bez większych problemów wsadzę zamiast mojego fabrycznego ? ew. ma ktoścos na sprzedaż ? 

 

z góry dzięki za pomoc 

post-65475-0-25406900-1402852447.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, niedawno wymieniłem radio na to z Bluetooth i zaczyna brakować mikrofonu więc kupiłem mikrofon, wiązke od mikrofonu do słupka miałem fabrycznie i brakuje tylko wiązki z białą wtyczką od radia do słupka. I tu pytanie do was forumowiczów czy ktoś z was posiada taką wiązke na sprzedaż? bo na znanych portalach aukcyjnych nie ma takiej wiązki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie! Dzięki cinasowi udało mi się wymienić radio na to z USB. Zrobiłem nawet aktualizację oprogramowania! Mam jednak kilka pytań:

1.Czy w tym radiu da się ustawić funkcję podświetlania na niebiesko np.wybierania numerów stacji radiowych zamiast wyszukiwanie po nazwach stacji?

W poprzednim radioodbiorniku była taka możliwość: lewa strona paska podświetlona na niebiesko-szukanie po częstotliwości, środek podświetlony-wybieranie po nazwie stacji, prawa strona podświetlona-wybieranie numeru zaprogramowanej stacji radiowej.

2.Na pilocie nie działają tylne przyciski którymi można było poruszać się po menu radia,podświetlając wybraną opcję, np.te opisane w pkt.1

3.Przycisk na pilocie oznaczony jako tel.włącza radio.

4.Jak z pilota uruchomić telefon?

Jeśli ktoś wie i ma na to sposób,to proszę o wyjaśnienie.

 

Napraw proszę klawisz spacji, gdyż czytać się tego nie daje.  - Prezes 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

Witam szanownych forumowiczów.

Przymierzam się do wymiany radia na radio z BT przeszukując portale aukcyjne natknąłem się na radio Bosh (R2 RPP X95 V3 Chrome Satin) z dwoma (jak mi się wydaje) gniazdami radiowymi. Czy takie radio również się nadaje ? Czy to faktycznie są dwa gniazda antenowe ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!