Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedający twierdzi, że napis pokazuje się po włożeniu karty. Za chwilę zastępuje go normalny że stacjami itd. Czy tak być powinno? 

Czy taka wymiana to tylko przełożenie wtyczek z jednego do drugiego wyświetlacza oraz radia i wszystko śmiga? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co znaczy do zrobienia ekran? 

Przepraszam, ale wolę się upewnić, nie chcę kupować czegoś do naprawy

Swoją drogą Cinas, jeśli masz przypadkiem na podorędziu taki zestaw, radio z usb i odpowiedni wyświetlacz to byłbym zainteresowany, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie pilota wymieniłem radio na z BT i USB  po raz drugi pierwsze było od modelu z navi i oczywiście nie mogłem ustawić godziny ( standard ) i ten pilot 20191108_194340.thumb.jpg.8da072c106cd4e1d7d415c8732d287c1.jpg

Oryginalny od początku obsługiwał radio jak i telefon wszystko było cacy działało także OK na rolce . Wymieniłem znowu radio ale teraz już takie jak powinno być czyli mam możliwość ustawienia godziny ale pilot nie obsługuje OK na rolce jak wejdę w menu nie działa rolka i nie mogę wejść w funkcje telefonu.  Oby dwa radia miały tą samą wersję oprogramowania  3.1.0.27 . Czy muszę wymienić pilota na takiego

 20191108_194145.thumb.jpg.2b82876c97fc1327cc9b152cce047d1b.jpg

Nr 255529492R i czy ten będzie dobry.  Będzie obsługiwał telefon i rolke razem z OK ? Proszę o pomoc .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jaka cholera że oby dwa radia ten sam Soft jeden pilot a radio z samochodu gdzie była  navi było ok a radio z samochodu gdzie nie bylo navi  pilot  nie  obsługuje telefonu i rolka brak ok . 

 

 

A z innej beczki . Jak bym chciał innego sprawdzić jak się wymienia pilota.  Dużo roboty gdzie odkręcić ?

Edytowane przez Mislaw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ponownie.

Panowie, wcześniej miałem Megane 3 z 2008r. i miałem radio czarne bez bluetooth wymieniłem je na srebrne z wystającym pokrętem bez USB ale z bluetooth. Ani jednego problemu nie było z rozmowami i z nadawaniem muzyki z telefonu na samochód przez bluetooth.

Teraz mam Megane 3 z 2011r. i ta sama historia, było to najprostsze radio i wymieniłem na takie z bluetooth ale bez USB. Tylko taka jest różnica że nie idzie w ogóle puszczać muzyki przez bluetooth. Widać na telefonie że muzyka leci ale nic nie leci z głośników auta. To samo się tyczy z wyświetlaczem w poprzedniej pokazywał mi tytuły piosenek a w tym  nic. Wyświetlacz jest założony ten bez guzików.

Proszę pomóżcie mi co jest nie tak.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cinas

Witam

Czy jak bym wysłał do Ciebie wyświetlacz nawigacji to zaprogramujesz go pod ustawienia BT.

Zamontowałem już wszystko, ale niestety w Krakowie nikt nie potrafi ogarnąć tego programowania.

Jak da rade to proszę o dane gdzie mam wysłać , moja wiadomość do ciebie na PW nie chcą wychodzić

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mislaw

Odkręć te wie śruby o których pisałeś, następnie należy rozebrać doł z górą są tam zatrzaski, najlepiej czymś plastikowym.

jak już rozbierzesz to pilota wymienia się prosto, jedna śrubka i wypinasz , póżniej w odwrotnej kolejności składasz.

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, tak jak Lukrasi wymieniłem czarne bez bt na srebrne z bt. Albo mi się wydaje, albo dźwięk radia ciut gorszy. Łączy się z telefonem bez problemu, Spotify na wyświetlaczu nie widać ale gra. Problem stanowi cd, nic nie przyjmuje. Próbowałam mp3 jak i oryginalne audio, chwilę mieli i wypluwa, czasami potem nie chce przyjąć następnej płyty. Wyrzuca błąd cd, raz nawet "bateria rozladowana", tego to już w ogóle nie pojmuję. Czy ja coś nawywijałem, czy radio jest do bani? 

IMG_20191115_092241.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!