Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Podłączyłem radio (Bosh) z BT i jest problem. Po włączeniu radia zapala się navi ale nic nie słychać radio nie gra, nie pyta o kod. Jedynie można wysunąć CD i tyle. Pytanie: radio uwalone czy kwestia konfiguracji nawigacji do obsługi radia z BT ? 

Jak rozróżnić czy radio z 2 wejściami antenowymi to arcamys czy bose ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W liczniku zmienisz na R-2 programem ddtl i będziesz widział żądanie wpisania kodu. Po wpisaniu kodu radio będzie grało. By wpisać nowy win doradia musisz mieć kabel obd2 do multimediów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się pogubiłem ;) Czy konkretny model radia ustawiamy w więcej niż jednym miejscu ?

8 godzin temu, cinas napisał:

Jak miałeś radio bez BT to zmiana konfiguracji ekranu aby wyświetlał radio

Zmiana konfiguracji ekranu czyli nawigacji ? Jeśli tak to muszę chyba wykonać przejściówkę bo nie mogę się z nim połączyć :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko luz ;) temat ogarnięty ;) przeszczep udany ;) pacjent żyje ;) wielkie dzięki za pomoc bez was by się nie udało. Najwięcej czasu zmarnowałem na szukanie po sklepach przedłużki odb2 żeby zrobić przejściówkę a skończyło się na rozebraniu samego interfejsu. Jeszcze raz wielkie dzięki. Pozdrawiam forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam

W kupionej M III miałem radio bez BT.

Dokonałem zmiany radia na takie z BT ( to z 2 pokrętłami przed lift) zmieniłem również pilota pod kierownicą, dołączyłem mikrofon.

W samochodzie jest oryginalna NAVI .

Radio oczywiście milczy, nie prosi o KOD.

Mam pytanie kto w Krakowie mógł by ogarnąć oprogramowanie wyświetlacza  czy licznika( nie jestem pewien co jest potrzebne)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, noszę się z zamiarem wymiany radia od dawna. Mam zwykłe, czarne, płaskie radio bez navi. W planie miałem kupić takie z usb, wyświetlacz i wiązkę od Cinasa. Później przeczytałem o problemie z ustawieniem godziny i wróciłem do czytania forum. Przez przypadek trafiłem na ogłoszenie https://m.olx.pl/oferta/radio-z-wyswietlaczem-bluetooth-renault-megane-iii-3-CID5-IDCbgSk.html moje pytanie, czy tym zestawem mogę zastąpić swój bez przeróbek? Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja mam podobne pytanie.

Mam megane 3 z nawigacją, ale bez BT(  płaskie radio)

Czy jak kupie radio z BT oraz nawigacje pochodzące z jednego samochodu to po przekładce zadziała wszystko od razu czy również muszę konfigurować CLIP-em

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co znaczy że mapy nie będą działały, jak włożę kartę ze swojej nawigacji to nie będzie działała

Kolego cinas , wysłałem wiadomość na Priw, Czy jak bym wysłał Ci nawigację to mi ją skonfigurujesz tak żeby działał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!