Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Światła do jazdy dziennej


Rekomendowane odpowiedzi

Jak podłączałem pod niebieski to było jeszcze gorzej.U mnie mam h5 czy h 6 w pozycyjnych-już teraz nie pamiętam dokładnie. Parą przewodów w lamipie są brązowy i zielony.Mój jest z paźdź.2008.

Edytowane przez sobiepan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie spróbuj wpiąć się w przewód w skrzynce bezpieczników w komorze silnika. Złącze AN BRĄZOWE, pin 1 (prawe światło) lub pin 5 (lewe światło). Oba przewody powinny być niebieskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

złącze AN ma 8 pinów. Stronę wcześniej masz widok na ta płytkę i tam jest to złącze narysowane: http://megane.com.pl/topic/32397-swiatla-do-jazdy-dziennej/page__view__findpost__p__357016

Edytowane przez damiar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzieki jutro sprawdzę wg opisu bezpieczników.choć mam tak,że tylko przy pozycyjnych ledy świecą przy pozostałych/mijania długich i halog. są zgaszone/.Rzekomo to jest zgodne z przepisami choć jak pisałem wolałbym ,aby gasły już przy pozycyjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

damiar wielkie dzięki miałeś 100% racji wystarczyło pod niebieskie przy lamie podpiąć-i już gasną przy pozycyjnych.Tak zrobiłem super wszystko.Wyżej pisałem żle podpinałem pod pomarańczowy pomyliło mi się.Co do podpinania w tej skrzynce koło aku-to jak pisał jeden z kolegów wszystko mam do góry nogami odwrócone i fakt trochę się z dygałem i nie wchodziłem tam głębiej ,aby coś nie namieszać.Reasumując dzięki za zdjęcia pomoc założyłem ledy oszczędzam odbłyśników i paliwa. <_< dla Wszystkich tu.

 

Dodano: 18 cze 2013 - 11:12

damiar napisz do mnie proszę na PW bo ja do Ciebie nie moge a mam nieco inny temat niż tu.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie w pon założyłem jeszcze tu nie pisałem jakie załozyłem dopóki nie sprawdziłem. Z uwagi,że mało ostatnio jeżdżę dopiero dziś Montaż tak samo jak ww.-na razie zakłóceń żadnych nie stwierdziłem świecą mocno.Róznią się tylko na pierwszy rzut oka że maja w środku żółty kolor w środku diod.Wymiary te same co phil.narva.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sobiepan-mozesz wrzucic jakies fotki tych magnettimarelli... tez sie zastanawiam.

 

Mozesz równiez sprawdzic w jaki sposób zamontowane są diody? Z tego ci widzialem w philipsach diody zamontowane są na górze i świecą w dół na odbłyśnik....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęć raczej nie będę wrzucać bo nic ponadto co juz tu jest na zdjęciach nie wymysliłem.Zamontowałem dokładnie tak jak koledzy powyżej.Co do budowy samych ledów-ja nie jestem specjalistą nie znam się -wszystko jest na zdjęciach w sieci.Ja zaryzykowałem na razie tydzień swiecą. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tommi3737 przeprasza, ale jak miałem Ci inaczej napisać.Idealne zdjęcia montażu podał pizza i dwaj koledzy przed nim.Zamontowałem identycznie jak ONI.Ledy magnetti jak pisałem różnią się:biorą 4 WATY zamiast 6 --:mrgreen są bardziej zaokrąglone na rogach. Philipsy i Narvy prostokąty.

Podłączenie identyczne jak w ww.Jedynie największa różnica to żółty kolor w środku tych ledów.Tak jakby idealnie pośrodku była żólta farba.Nawet nie wiem co to jest.Na zdjęciach w sieci na pewno to znajdziesz/daj grafikę/.Nie wiem które ledy diody lepsze philips czy narva bez żółtych "środków'-czy magnetti.Czas pokaże.

Tu tylko philips się liczy.Ja zaryzykowałem. Więc już będziesz drugi,a nie pierwszy.Ryzyko założenia Ja wziąłem na siebie .Mam nadzieję ,że chociaż tak pomogłem. :)

Edytowane przez Tomik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!