Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Światła do jazdy dziennej


Rekomendowane odpowiedzi

W Sceniku mam między lampami 70 cm. a jakbym się uparł i jeszcze trochę je rozsunął to i z 80 by wyszło <szukaj> Tyle że to wersja poliftowa, jak wyjdzie w ph I to nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeniesiono

Witam mam taki problem ze mam ledy z automatycznym wlacznikiem i wyłącznikiem i chciałem je zamontować lecz dowiedziałem się ze jak w aucie jest funkcją automatycznych świateł czylinczujnik zmierzchu to ledy nie będą działać to prawda jest w tym jakiś haczyk ?

Edytowane przez gojgien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieprawda, a w każdym razie nie do końca prawda... Zależy czy ledy gasną, czy tylko przygasają. Jeśli gasną to jest OK, jak przygasają to problem jest w zdublowanych pozycyjnych przednich, Przeczytaj ten temat gdzie teraz jest Twój post przeniesiony..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

panowie mam problem, kupiłem jakieś 3lata temu lampy Led tego typu http://allegro.pl/mocne-swiatla-do-jazdy-dziennej-dzienne-led-drl-rl-i3263194233.html są solidnie wykonane i bardzo mocno świecą. Swój montaż nawet opisałem w tym poście gdzieś w okolicach strony 20-30 jak dobrze pamiętam. Problem polega na tym ze sieja zakłócenia na radiu. Długo z tym walczyłem, cala instalacja do radia przeglądnięta, antena poprawiona. Pewnego dnia jak wjechałem do garażu(blaszak) stacja uciekła. Przez przypadek przełączyłem światła na pozycyjne i radio zaczęło odbierać stacje tak czysto jak nigdy. Problem się rozwiązał na tyle ze zakłócenia pochodzą od świateł dziennych. Na stronie elektroda opisany jest sposób jak sobie z tym poradzić i wszyscy którzy zastosowali "stabilizator napięcia " są zadowoleni w 100% a w moim przypadku to nie pomogło, macie jakiś pomysł jak pozbyć się w 100% tych zakłóceń ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, i mnie udało się dzisiaj zamontować światła do jazdy dziennej, tak jak na ktorejś stronie ktoś pokazał (załaczone zdjęcie)

z tymże mam tak, że światła się zapalają po odpaleniu samochodu, wyłączają się po włączeniu świateł mijania tylko nie mam podświetlonej deski. Sprawa oczywista bo niby dla czego ma być podświetlona, tylko pytanie czy jest możliość podłaczenia w takowy sposób by było podświetlenie?

 

jeżeli było przepraszam, ale w 90% przeczytałem cały ten temat i nie pamiętam by było coś na ten temat.

:idea:

post-48222-0-06238400-1369844609_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też prawda, wiesz przyzwyczajenie.

Nauczę się jeździć tak jak jest.

Dziekuje wszyskim za podzielenie sie wiedzą dotychczas zdobyta, dzieki czemu podłaczyłem szybciutko światła bez ściagania i zbędnego bebeszenia.

Zdjęcie dodam rano ;-)

 

aha i podłączyłem jak na powyższym schemacie kolegi z forum. :idea:

post-48222-0-31977300-1370210340_thumb.jpg

Edytowane przez d3bian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma zamontowane świtała Led do jazdy dziennej w miejsce świateł przeciwmgielnych w megane II?

Jeżeli tak to możecie coś wiecej powiedziec i polecić ewentualnie jakąś ofertę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no przeleciałem wątek i niestety nie znalałem odpowiedzi na nurtujące mnie pytania, owszem zwykłe prostokatne sa opisane ale okragłe w miejsce przeciwmgielnych świateł jest bardzo mało opisane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!