Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Światła do jazdy dziennej


Rekomendowane odpowiedzi

witam mam mały problem z ledami, tzn. przepalają mi sięco jakiś czas po jednym ledzie mam takie punktowe (http://allegro.pl/swiatla-do-jazdy-dziennej-nssc-502hp-1000lm-rl00-i3262796462.html) dokładnie cos w tym typie. jak już jeden zaczyna się przepalać to szlag trafia kolejne. czy to od skoków napięć? może wstawić stabilizator napięcia? dodam że ledy są połączone szeregowo.

 

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc i ja przymierzam się w "końcu" do ledów dziennych. pizza ciekawi mnie jedno rozumiem,że masz ledy philips 4 jak Ci się udało uzyskać 70 cm,a mówisz,że nawet 80 Byś uzyskał skoro wszyscy tu mówią,że ledwo przepisowe 60cm uzyskują.Zakładamy ,że to philips 4 led najmniejsze raczej ze wszystkich na rynku i oczywiście scenic-wiadomy pojazd na tym forum.Także mam takowy z X-XI 2008 produkcja myślę o ww ledach lub wspomnianych tu niem. Narvach.Zobaczę które będą mniejsze"krótsze" i jak będą się cenowo przedstawiać.O philips nie wspominam wiadomo ok itd.a wte narwy także byłbym gotowy wejść.Jeśli jeszcze jak koledzy piszą kratek nie potrzreba nawet wycinać-to już zupełna pełnia szczęścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak udało mi się zmieścić z odstępem 70 cm. masz na zdjęciu. Są po prostu schowane dosyć głęboko żeby ich nie uszkodzić przypadkowym otarciem się zderzakiem o inny samochód czy zaspę w zimie. 80 dałoby się uzyskać ale byłyby jak dla mnie zbyt blisko halogenów. W poniedziałek zrobię zdjęcie z miarką i wkleję tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie, panowie kończą mi się pomysły jak wyeliminować zakłócenia z ledów (świateł dziennych) ?????? próbowałem już zakładać filtr na zasilaniu do radia i nic. Kolega polecił mi bym nakręcił trochę przewodu (+) wychodzącego z ledów na magnes że to niby pomoże ale kicha jak to mówią. Powiem że trochę mnie to irytuje. Na początku myślałem ze antena się kończy, poprawiłem styk na wzmacniaczu ale nic to nie pomogło. Temat odnośnie zakłóceń przez ledy jest na portalu elektroda tylko tam ktoś wyskoczył z pomysłem zamontowania małego stabilizatora napięcia ale i to nie pomogło. Macie jakieś pomysły???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko że ja te światła mam już ponad 3 lata i na początku nie zwróciłem uwagi, później stawiałem na antenę ale po walce z antena doszło do mnie ze to jednak ledy sieją, nie będę zmieniał na inne bo szkoda kasy a wiem ze idzie to jakoś wyeliminować tylko właśnie jak....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy czy "Narvy" sieją zakłócenia w naszych scenicach.Pytam bo tutaj głównie o philipsach się pisze i tylko jeden wpis był o NARVIE.Są sporo tańsze wymiary praktycznie identyczne jak PHILIPS 4 led i chyba na nie się zdecyduję.Tym bardziej,że u mnie w okolicy są jak pisałem sporo tańsze.pozdrawiam i dzięki za odpowiedź.

Edytowane przez sobiepan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!