Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Światła do jazdy dziennej


Rekomendowane odpowiedzi

ja od dłuższego czasu mam podpięte przez przekaźnik a plus z alternatora i tego mrugania już nie mam, mruganie miałem jak podłączyłem pod ten przewód z pinu 11. Tylko jak wysypał mi się akumulator to gość powiedział ze ten przekaźnik mógł mu pomoc. I teraz kombinuje jak to podpiąć omijając plus z alternatora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem przekaźnik który można ustawić czas jaki się chce, założyłem i śmiga jak ta lala, myślałem ze problem z uciekającą stacja zniknie ale pozostał. I co ciekawego zauważyłem to to że jak radio gra na wyłączonym silniku i podłącze ledy przez przekaźnik prosto pod akumulator to żadnych zakłóceń niema. Silnik wyłączony Ledy ładnie świecą, radio pięknie gra. Jak tylko tylko załączę silnik zaraz stacja ucieka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam pytanie czy ktoś może powiedzieć coś więcej o światłach dziennych led magneti marelli zamierzam takowe założyć . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem czytałem Twoje posty na temat lamp magneti marelli już wcześniej.A zadałem pytanie na temat tych lamp z myślą że jest wiecej osób które je założyły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc jest nas tu dwóch.Albo wyznaczymy nowy trend konkurencję dla philips,albo "polegniemy" czas pokaże.Ja trafiłem okazję i promocję i w cenie z all.kupiłem u siebie w mieście w sklepie.Chciałem uniknąć w razie czego problemów z ew.reklamacją problemów.Koledzy tu skarżyli się ,że philipsy nakazywali im do holandii odsyłać!!!-skandal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może będę trzeci:), ale to dopiero w sierpniu. A jak jest z gwarancją, bo pytając w MM o okres gwarancji i gdzie trzeba odesłać, to tylko otrzymałem odpowiedź typu: proszę udać się z lampami i paragonem do sprzedawcy. Danielek110, napisz o swoich wrażeniach jak je zamontujesz.

Edytowane przez wojti1980
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja i pewnie danielek110 ma 24 mies.Mnie jak pisałem udało się i w razie czego sklep mam pod ręką-tam mam przynieść/jak by co/.

I jeszcze jedno ja mogłem tylko 10 zeta więcej wziąć NARVA ,ale nie było ich na półce.Jeśli koś ma możliwość z wyglądu one= 100% Philips,a są made in germany.Też myślę mogą być dobre.

Edytowane przez sobiepan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!