Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Światła do jazdy dziennej


Rekomendowane odpowiedzi

To tylko światła do jazdy dziennej czyli do użytku w dni kiedy slonce sie leje z nieba...jak bede potrzebował światła to mam mijania.

Jak zamontuje światła do jazdy dziennej, to chyba nie wiele wiecej światła uzyskam?

I tak zamówione mam takie male z homologacj, ale te mi sie podobają ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytawszy te sterty postów na tematy oświetlenia dziennego, w miniony weekend zamontowałem dzienne Philips 4 led do mojego Scenica. Już chciałem skorzystać w pełni z zamieszczonego w downloadzie manuala, gdy stwierdziłem, że zrobię to - uwaga - BEZ demontażu przedniego zderzaka. Jakoś tak nie miałem ochoty na szukanie tych śrubek. Jak postanowiłem tak zrobiłem. Światełka świecą elegancko (montaż zgodnie z instrukcją i podłączenie takoż) no i już nie wypalam odbłyśników w upalny dzień żarówami H7. ^^ Oczywiście czujnik zmierzchu ładnie przełącza na mijania jak wjadę np. do tunelu. :)

 

PS. Zdjęcia będą, jak się Scenic umyje i bedzie ładne słoneczko, żeby fajne fotki wyszły. ^^

 

PS2. Niestety tylny zderzak będę zdejmował - do montażu sensorów czujnika parkowania - tu się inaczej nie da. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Też ostatnio badałem, czy zamontuje philipsy bez ściągania zderzaka i dobrze, że Ci się udało, bo też nie chciałoby mi się go ściągać. A czy wycinałeś plastyk w kratce zderzaka pod lampki? Jak mierzyłem to chyba nie ma takiej konieczności?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Też ostatnio badałem, czy zamontuje philipsy bez ściągania zderzaka i dobrze, że Ci się udało, bo też nie chciałoby mi się go ściągać. A czy wycinałeś plastyk w kratce zderzaka pod lampki? Jak mierzyłem to chyba nie ma takiej konieczności?

 

Akurat ja założyłem tak, że wyciąłęm po jednym pionowym fragmencie kratki. Światełka wyglądają tak:

 

thumb_hosting_zdjec_1368642482__scenic10.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to najbardziej kompaktowe są Philipsy, a i tak wchodzą ledwo na styk, żeby zachować przepisowe 60cm między lampami. W Scenicu wygląda to podobnie, jak w Megane, ale nie wiem, czy nie ma tam ciut więcej miejsca.

 

post-52198-0-16875200-1369387522_thumb.jpg

Edytowane przez Jaru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!