Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

TomTom w Megane III


Madu

Rekomendowane odpowiedzi

Zaraz spróbuje jeszcze cany posprawdzać i ewentualnie zamienić. Aczkolwiek ze wszystkim mam komunikacje przez ddt i clip. 
 

edit. 
Cany sprawdzone są połączone poprawnie. Dziwne bo ze wszystkim mam komunikacje wiec co mogło by być uszkodzone? Chyba ze to kwestia radia ze jest z bt i nie gra to z tym bicem?

 

edit.

Muszę poszukać radia albo kogoś z clio 3 w okolicy żeby sprawdzić radio i bica. Stawiam ze być może ten bic nie współpracuje z tym radiem 

Edytowane przez moki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Update!! 
A więc na bicu z Clio 3 o numerze 280386404R zestaw TomTom nie wstaje na stole nie zależnie od radia (bt/bez bt). Dopiero po spięciu do kompletu uch z Clio zestaw ruszył. To samo na bicu 280380655R (M3/S3/L3/C3), dopiero jak zmienimy skrypt na x85 to zestaw rusza na uch clio w innym przypadku uch z megane albo laguny jest wymagane. 

BFF70658-2130-4FAC-BB78-ACC08FD816AC.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

ja mam trochę inne pytanie odnośnie TomTom-a w megane 3, 

czy jakbym chciał wymienić sam wyświetlacz od Navi to musze tą zmianę programować CLIP-em?
Czy nie wpływa to na nic i wystarczy same przepięcie ekranu navi?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, cinas napisał:

Na 5 musi działać na stole bez UCH

A należy ustawić VID w bic

Co masz na myśli przed VID w bic? Ten bic z clio nie ma za bardzo możliwości zmian czegokolwiek przez ddt

biv.jpg

Edytowane przez moki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @cinas działa :) ale powiem Ci że dziwne vo ddt znachodzi mi tego bica jako BIC x07 S*S v12 a tam właśnie prawie nic nie można zdziałać dopiero jak ręcznie wybrałem BICA2A3 08 V12 to cokolwiek mogę pozmieniać :) ale cieszę się że się udało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 28.11.2022 o 10:22, moki napisał:

Podałem na pin 2 i 3 bica +12V, pin 12 masa a pin 15 i 16 to cany. Z PINu 1 idzie info na radio o włączeniu/wyłączeniu systemu multimediów. Ale nadal na ekranie mam tylko godzinę. W radiu w ddt ustawiłem nfa present tak samo w ekranie ustawiłem rad02. Numer bica z clio 280386404R auto z 2009 roku. Jak był live to był już bic o numerach jak w megane tylko ze ma skrypt pod clio.

Mam problem z uruchomieniem zestawu na stole bez uch. BIC z Clio III. Radio w innym aucie działa. Ekran wstaje ale brak jest info z radia i mam tylko godzinę. Przez ddt4all mam połączenie z BIC, Radio i ekran, a nawet CBOX. Brak mi już pomysłów. Wieczorem będę przy sprzęcie to wrzucę schemat połączeń bo nie pamiętam teraz jak mam piny 5 i 6 z radia.

 

OK. Ruszyło. Jeszcze raz zmieniłem skrypt oraz VID i navi ruszyła. Dziękuję @cinas?

Edytowane przez niuniek24w
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!