Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

TomTom w Megane III


Madu

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam ze lekko zboczę z tematu - czy próbował może ktoś na fabrycznej nawigacji uruchomić nawigację inną niż Tom Tom? Np moja ulubioną nawigację: Auto Mapa?
 

Dziękuję i pozdrawiam

--

Artur Dębski

http://blogit.one.pl

 

Edytowane przez arturdebski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kod faktycznie działa, dzięki za naprowadzenie. Czy do tych najnowszych map ze strony TomTom wymagana jest aktualizacja softu samego urządzenia? Pytam bo w moim drugim samochodzie z grupy PSA takie zabiegi w niektórych przypadkach są konieczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Mam kolejne pytanie, a mianowicie problem z mikrofonem. Telefon połączyłem z radiem, mogę puszczać muzykę, mieć dostęp do książki telefonicznej, słyszę w głośnikach rozmówcę. Mnie jednak nikt nie słyszy. Mikrofon mam wpięty do białej kostki w radiu. Ta biała kostka prowadziła do słupka od strony pasażera i tam wpiąłem mikrofon. Przejście pomiędzy kostką, a mikrofonem jest. Bawiłem się też ustawieniami radia, niestety nic to nie dało. Macie jakieś pomysły?

Edytowane przez tomek_123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam mam taki lekki problem z navi, auto kupione w Austrii tam chodziło wszystko idealnie. W Polsce pokazuje owszem gdzie się znajduje ale zniknął ten dolny pasek gdzie jest pokazane jakie radio jest ustawione temperatura. Co to może być? Czy clipem można to jakoś ustawić? Na samym początku kiedy auto już było w Polsce wyskoczył komunikat żeby podłączyć urządzenie diagnostyczne ale po odlaczeniu aku na chwilę w końcu navi ustaliła pozycję na Polskę ale paska na dole brak I brak możliwości wejścia w opcje radia. Radio ogólnie działa 

Na dole zdjęcie dla uwagi o Co chodzi 

20191108_165725.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam 

Chcę zmienić nawigację Carminat na TomTom live, kupiłem radio, moduł multimedialny ( biała kostka) ekran, joystick i wiązkę kompletną wszystko z jednego samochodu.

Zakładałem, że zmiana będzie polegała na poprzekładaniu kostek ewentualnie dosztukowaniu jakiś kabli, jakież wielkie było moje zdziwienia jak pod schowkiem znalazłem zamiast jednego napędu na płytę do nawigacji, jeszcze jeden podobny napęd tylko bez wejścia na płytę. Kolory kabli się nie zgadzają kostki nie pasują. Szukam porad jak to ogarnąć bo sam już się poddałem. Ewentualnie może polecicie jakiegoś speca który to ogarnie najchętniej w okolicach Warszawy ale mogę też podjechać gdzie będzie potrzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jest sporo przeróbek z carminata na TT , robiłem już takie przeróbki , można trochę instalacji przygotować ale 50% na aucie

Jak nie znajdziesz nikogo to można u mnie przerobić

Schemat do TT i przerabiać okablowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Panowie, ja wiem że może zadaję debilne pytanie typowego laika w temacie, ale wytłumaczcie jak krowie na miedzy jak uruchomić nawigację w sceniku III z 2011 roku? To znaczy jak uruchomić to wiem, ale skąd i na jakim nośniku mam skombinować mapę Polski? To jest na płycie CD i mam ją włożyć do radia? Na allegro widzę mapy na kartach SD, ale pytanie gdzie sobie mam taką kartę wsadzić. Przybliżcie podstawy bardzo proszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!