Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane IV ?


marr29

Rekomendowane odpowiedzi

Szukałem i rozmyślałem jaki kompaktowy samochód jest najlepszy w cenie od 70 - 85 tyś zl. i wiecie co....nie mam pojęcia, waszym zdaniem jaki HB 4 drzwiowy będzie najlepsza opcją, Renault Megane IV, Seat Leon, Peugot, Citroen, Kia, Hujdaj ;), Opel, Mazda...

Nie ukrywam ze mam slabość do Megane bo jestem w posiadaniu drogiej meganki, mialem Megane 1,9dCi 120KM, i zdecydowałem się na Megane III 1,2 Energy Tce 130KM, blisko byłem kupna Skody Rapid ale jak sąsiedzi kupili to głupio by było gdyby te same autka stały na parkingu heh i wiem ze Skoda Rapid nie jest HB tylko Liftback.

Jeżeli chodzi o spalanie widzę ze Megane IV z tym samym silnikiem co ja mam, teraz spala więcej, jak to możliwe, za dużo elektroniki w środku? Podobno Megane IV jest lżejsza od III.

 

 

powiem ci kolego że ja szukałem autka w podobny przedziale i zajęło mi to z 2 miesiące ;) wybór trudny ...drogą selekcji do walki o kupno stanęły Mazda 3 ,Mitsubishi Asx i Renault Megane...długie były przemyślenia i kalkulacje jednak tak pięknego autka jak nowa Meganka po prostu nie ma na rynku ;)i wybór padł właśnie na nie !!!!!!! z nowości nie długo wskakuje nowy Hyundai i30 ,może namieszać na rynku choć wizualnie to brzydal ;)

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.7 Ludzie :!:

Czytajcie przed wysłaniem to co palce "nastukały" na klawiszach :!:

Poprawcie, wstawcie odpowiednie znaki przestankowe. Zacznijcie nowe zdanie wielką literą :!:

Nikt was nie goni :!: Nie ogłaszaliśmy konkursu wklepywania literek na czas :!: ;)

Trochę szacunku dla czytających. -Prezes

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie kolego ja miałem ten problem w styczniu 2015, szukałem szukałem aż w końcu wybrałem wersje limited Megane III i wytargowałem 58tys + alarm i ubezpieczenie i przedłożona gwarancja do 5 lat lub 80 tys km dorzucili mi dywaniki także dostałem gumowe i welurowe i do bagażnika wykładzinkę welurowa + opony zimowe, za cenę 62 tys. 1,2 Energy Tce 130KM samochód z wyprzedaży z grudnia 2014. Teraz jak bym miał wybierać z pośród wszystkich to chyba tez bym się zdecydował na nowa Megane IV jest porostu piękna, jeszcze z tymi światłami mijania i drogowymi lodowymi, coś niesamowitego, w ASO w gdańsku zaproponowali mi 75tyś za czarna + pakiet swiateł ledowych mijania i drogowych, pakiet look i w dodatku była 7 calowy tablet w wyposażeniu oczywiście wersja Intense, ale nie wziołem bo za krótko jeżdżę III generacja, będę się zastanawiał po face liftingu bo słyszałem o nie doróbkach, sprawdź kolego tylną klapę czy jest dobrze spasowana z dachem i czy światła są spasowane z nadwoziem. Nowy Hyundai zbrzydł i nie wygląda już tak atrakcyjnie, bardziej atrakcyjnie wygląda Kia Ceed w pakiecie GT ale już jest za długo na rynku a wiadomo jak coś jest długo na rynku to w większości to co nowe jest WOW :) No nic trzeba poczekać na face lifting może coś zmienią choć by zastąpią wszystkie żarówki zewnętrzne (kierunki i światła stop czy oświetlenie tablicy rejestracyjnej) na światła ledowe. Nie mogę narzekać na swoją Renie bo spisuje się jak na razie bardzo dobrze, za taką cenę co dałem nie znalazłbym nic innego z takim wyposażeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subaru ostatnio wzywało moją siotrę na akcje serwisowa w imprezie WRC z 2004r :) to się nazywa dbanie o klienta.

 

Dodano: 27 paź 2016 - 20:30

http://www.autocentrum.pl/newsy/z-kraju-i-ze-swiata/zaledwie-trzy-gwiazdki-fiata-tipo/

 

Ktoś coś pisał o Fiatach że niby ta sama półka co Renault itd... taaa hehe

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale te 3 gwiazdki wynikają właśnie z braku takich gadżetów jak asystent pasa, ogranicznik prędkości itp. Zmieniły się zasady przydzielania. Analizując w/g starych zasad nie wypadł tak źle, ale rewelacji też nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawdę nikt się nie oszukuje bo nikt nie ma powodu żeby tak robić, no chyba że w drugą stronę

tak naprawdę ważne jednak żeby każdy był zadowolony z tego co ma

Edytowane przez tomekrus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do testów w Automaniaku podchodzę z przymrużeniem oka, albowiem w normalnych warunkach nie użytkujesz auta tak jak oni tam testują.

W przyszłym roku wychodzi całkiem nowy i30, który może być ciekawą alternatywą.

Edytowane przez makgajwer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!