Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Brudzące się od środka reflektory przednie w megane limited 2014


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie póki co spokój (2016), może przez to, że wstawki są srebrne, błyszczące i brudu aż tak nie widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam z 2014, może później to poprawili?

Tak mam to samo, bo udzielałem sie temacie już :) Myślę, że kiedyś trzeba zrobić jakąś płukankę lub wytrzeć to na patyczku z jakimś materiałem po wyjęciu żarówek. Ale wtedy trzeba najpierw wiedzieć skąd to się dostaje. Aczkolwiek refrektory wcale nie parują. Zdjęcia wstawię dziś jak nie zapomnę. Zobaczymy czy u Ciebie jest gorzej czy lepiej - możesz porównać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mi jakiś czas temu wymienili na gwarancji reflektory ale już powoli znowu zaczyna się jazda z brudem w środku także to nic nie daje wymiana.

Jeżeli chodzi fotel kierowcy to kupiłem oryginalny materiał w ASO zapłaciłem kolo 400 zł. dali mi zniżkę na ok. 80% normalnie mówią ze bym musiał zapłacić kolo 1600 zł za materiał i tylko na siedzenie jeżeli bym się zgłosił z tym po gwarancji. Jeszcze trzeba im zapłacić za wymianę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli prędzej czy później każdego to dotknie. Mnie nie tyle martwi syf na białym (można się przyzwyczaić) ale fakt, że skoro osiada na tych wstawkach to także na soczewkach, żarówkach i lampie od środka, a to z czasem spowoduje na 100% pogorszenie świecenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, pbet napisał:

Czyli prędzej czy później każdego to dotknie. Mnie nie tyle martwi syf na białym (można się przyzwyczaić) ale fakt, że skoro osiada na tych wstawkach to także na soczewkach, żarówkach i lampie od środka, a to z czasem spowoduje na 100% pogorszenie świecenia...

albo płukanie lamp. Jestem ciekawy gdzie może znajdować się odprowadzenie wilgoci. Jakoś musi dostawać to. Choć wody czy zaparowanych świateł nie miałem. Lewa lampa jest ok. Prawa gorzej wygląda. Na białym najlepiej widać. Ale zapewne osiada na całym. Bardzo temat spie...rniczyli. Nigdy w żadnym samochodzie czegoś takiego nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są dwie opcje. Albo srebrne lampy są poprawione albo tak jak na srebrnym aucie taki kurz jest mniej widoczny :) W każdym razie lampy nie są jakoś mega drogie i jak będzie trzeba to po prostu można je wymienić na te ze srebrnymi dekorami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!