Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl

Recommended Posts

Ja tak właśnie trafiłem. Brakowało tylko jednego dnia a live by mi przepadł bezpowrotnie. Szkoda tylko że TT nie chce udostępniać żadnych kodów promocyjnych tak jak jest w innych krajach.

O jakich kodach promocyjnych z innych krajów piszesz? Gdzie je można znaleźć? Z tym nie ma problemu, zawsze można na swoim koncie zmienić kraj, lub założyć nowe konto i zakupu dokonać w Euro lub innej walucie jeśli jest to opłacalne. 

Tak na marginesie, z tego co wiem to kody TomTom są na całą Europe jak nie świat i powinny działać niezaleznie od kraju, przecież Live jest usługą międzynarodową. 

Znajomy ma zarejestrowane w Niemczech i kody promocyjne przychodzą mu na maila

XMASallOBSall1812 - 30% na aktualuzację mapy Europy + 4 aktualizacje. Kod ważny chyba tylko do dziś.

• +1 1

Czyli wychodzi drożej niż w czarny piątek na mapy świata.

Działa też na live  1 rok na 140zł , kupiłbym ale nie wiem czy Live u mnie jeszcze aktywny jest.

Dzięki za cynka. Kupiłem LIVE na 1 rok. U mnie wyszło trochę mniej, Przypomnę, jak robicie zakupy róbcie na firmę i wtedy nie liczy VAT. Wpiszcie dane firmy znalezionej w necie i zawsze parę PLN do przodu.

1.thumb.JPG.de6763723d8d8a3b3f0cc8bcdf13f7b4.JPG

Edytowano przez Woytus
  • Zmieszany 1

I jak to dalej wygląda - oni (TomTom) wystawiają fakturę do nich i tam wysyłają?
A jak firma to otrzyma to stwierdzi, że nic nie kupowała i...

i trafią do tego kto płacił i będzie musiał zapłacić VAT + kara :D

kombinować za 10 euro - i co ci francuzi mają myśleć o nas

Zdaje się, że faktury wysyłają tylko na podany adres email. Przynajmniej do mnie przychodzi faktura na mój adres email a nie na domowy mimo, że podczas rejestracji podałem swój adres zamieszkania.

jeżeli zgodzisz się na e-fakturę jako jedyny dowód zakupu to tak może być. "

Ale są takie narzędzia jak krzyżowe sprawdzanie FV, taki wałek jak kolega wyżej opisuje jest bardzo prosty do wykrycia, tym bardziej że płacił pewnie kartą kredytową lub przelewem i zapewniam że nie opłaca się go powielać a już tym bardziej chwalić na publicznym forum :D <winner>

59 minut temu, Woytus napisał:

Przypomnę, jak robicie zakupy róbcie na firmę i wtedy nie liczy VAT. Wpiszcie dane firmy znalezionej w necie i zawsze parę PLN do przodu. 

Aż mi się wierzyć nie chce w to co przeczytałem... Brak słów na taką głupotę.

Edytowano przez pbet

FV przychodzi do mnie na maila. Kupuje juz tak od kilku lat i jest spokój. TomTom jest zarejestrowany poza granicą PL i sprawdzanie krzyżowe FV międzynarodowe nie istnieje. Niby co mają mi zrobić? 

Weź się nie pogrążaj. Pal licho czy Ci się ktoś do d... dobierze czy nie. Choć fajnie by było to byś może przestał wpadać na takie głupie pomysły. Najgorsze, że możesz narobić komuś innemu problemów., nerwów. Inne rzeczy też kupujesz w ten sposób z zagranicy żeby płacić mniej o VAT?

Przecież to jest na temat - minus Vat wieczna promocja :)

@Leszek3 a nie czasami jak być oszustem i się do tego jawnie przyznawać? :)

Kod XMASallOBSall1812 nadal aktywny, sprawdzony przed chwilą przy zakupie Live.

Witam planuję kupić Mape Polski, są jakieś promocje może ??

Spóźniłem się z zakupem i kod już nie działa, czy macie jakiś inny, który by pozwolił zejść z ceny ??

Witam jeszcze raz, chce kupić mapy, mam pytanie, zrobiłem profil na stronce i nie wiem jaką mam navi w aucie, któro mam wybrać ze zdj ?? Megane 3 1,5 dci 2011r nawigacja live,

2019-01-10.png

Masz urządzenie typu:

CARMINAT TOMTOM LIVE
IB22...............
Nie masz zarejestrowanego urządzenia na swoim profilu.
A masz zainstalowaną aplikację do obsługi naszych nawigacji Home? Od tego musisz zacząć. Tam się zaloguj do swojego profilu.  Tam w zasadzie poprowadzi za rękę.
Edytowano przez Lelupi

Tak się zastanawiam, czy tomtom świadomie, lub nie , nie oszukuje nabywców aktualizacji map.

Już jakiś czas temu nabyłem taką  aktualizację:

Usługa aktualizacji map (1 rok)

Najnowsza mapa + 4 aktualizacje

zł 199,95

I jak dopiero po jakimś czasie się zorientowałem, to w tej cenie dostałem najnowszą mapę + 3 aktualizacje , bo tyle w ciągu tego "roku" wyszło, lub zakupiłem to w pechowym momencie wprowadzania aktualizacji.

Czy tylko mi się takie coś trafiło, czy to standard jest?

W sumie to w piątek dopiero kupiłem dokładnie ta paczkę co Ty i dopiero będę to badał. 

Tak w nawiasie to kod SUMMER2018 działa i mapy są o 80zl tańsze, tańsze niż podany kod wyżej, który raz mi działał a raz nie, nie wiem dlaczego, kupiłem z tego SUMMER2018 i nawet lepiej na tym wyszedłem ;P pozdrawiam 

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się