Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Promocje - TOMTOM


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie o ten LIVE.  W innym wątku wyczytałem że " usługi tomtom live były nieaktywne ponad 2 lata i w takim przypadku karta sim zostaje dezaktywowana bez możliwości ponownej aktywacji - inf z support tomtom. " Nie wiem jak długo w moim samochodzie było to nieaktywne. Ktoś miał problem po zakupie LiVE taki problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Powiedzcie mi jak to jedt z tym live, kupuje licencje na rok polski dajmy tam za 180 zł i mam aktualizacje na rok gwarantowane. Czy po roku znika również nawigacja, że nie będę mógł z niej korzystać czy tylko same aktualizacje? Jak to jest? No i kupiłem auto i mam tylko mapy Francji jak jadę w PL to mam puste pole bez terenu, co mam kupić konkretnie żeby to chodziło w pl? 

Edytowane przez blake
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Zainstaluj TomTomHome z auta karta sd do kompa załóż konto TomTom następnie kup mapę Polski lub Europy w zależności jak potrzebujesz i jak kupisz mapę na rok to będzie przez rok do niej dostępna aktualizacja czyli około 4 w ciągu roku, co do Live to usługa nie do końca u nas działa tak jak na zachodzie(żeby kupić LIVE trzeba przełączyć program na kraj np na Niemcy i wtedy w opcji pokaże się możliwość zakupu LIVE ). Jeżeli kupisz mapę to nawigacja będzie działać nawet to skończeniu się aktualizacji tylko po prostu nie będzie aktualna, natomiast usługa LIVE wygaśnie i nie będzie działać. Pozdrawiam. W innych postach o nawigacji TomTom już było to poruszane.

Edytowane przez tomakur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TomToma fabrycznego w SIII odpuściłem po tygodniu użytkowania. Mapy mimo aktualizacji dramatycznie nieaktualne (trasa S3 Świebodzin-Gorzów Wlkp. nie jest nawet jako projekt umieszczona a taki efekt miałem prawie rok po jej otwarciu i aktualizacji map na tydzień przed wyjazdem-stan na lipiec 2016), więc nie zawracam sobie nimi głowy. Jedynie przydaje się gdy jestem w rejonie którego specjalnie dokładnie nie znam i szukam konkretnej ulicy nie pamiętając ich kolejności. Czasem na trasy sobie ustawiam, jednak bardziej wierzę nawigacji Google, dodatkowo tam bez problemu działa traffic. Dodatkowo jak sprawdzałem ile może mnie to kosztować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
10 godzin temu, tomqu86 napisał:

Nie papuguj.

Wrzuć do koszyka mape jednorazową i wpisz kod XMAS17_MAPSPL . Powinno zadziałać:)

lapka2.gif

REGULAMIN

5.13    Pisząc odpowiedź kategorycznie zabrania się cytowania w całości treści postu, który widnieje na liście napisanych jako ostatni. - mireczek01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!