Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Promocje - TOMTOM


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy wersja mapy Polski w opcjii europa wschodnia to ta sama mapa czy gorsza jakbym wykupił samą Polskę ?

Czy taka mapę bez problemu zaktualizuje ? 

IMG_20180329_125002.jpg

Edytowane przez starsky86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witajcie, potwierdzam działanie promocji. Wczoraj dokonałem zakupu dla mojego ojca z 30% upustem.

 

Niestety po problemach z aktualizacją i kontakcie ze wsparciem TomTom otrzymam zwrot pieniędzy. Okazało się, że mapa jest zgodna z Carminat, a ojciec ma R-Link. Otrzymałem informację, że do R-Link zakupów należy dokonywać bezpośrednio przez Renault. Co ciekawe, przed zakupem mapy skorzystałem z funkcji sprawdzania zgodności z nawigacją i wynik był pozytywny :) Pan na wsparciu TomTom, przekazał informację, że na stronie TomTom jest błąd.

 

Czy ktoś posiada informacje czy są czasami jakiekolwiek promocje na TomTom dla R-Link? Obecnie mapa Europy jest za 69,90 Euro (około 300 zł).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeszcze działa. Okno kuponu trzeba rozwinąć, klikając "ptaszka" po prawej stronie. Sprawdziłem przed chwilą z mapą europy w koszyku. Pozdrawiam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny rabat Ci wrzuciło. Mnie aż tak się nie poszczęściło. Na kodzie SUMMER2018 wskoczyło mi 105 PLN, ale jeszcze idzie zakombinować z podatkiem. Jak wpiszemy w profil, zakup na firmę i dane firmy, nazwa i NIP to, że TomTom rozlicza nas poza PL to odcina podatek i jest jeszcze taniej. Jak widać u mnie rozliczenie: Razem bez VAT. 

Kod SUMMER2018 działa tylko na mapach, ale jest jeszcze kod  Welcome15_pl i on działa np. na usłudze LIVE i w moim przypadku również nie nalicza VATu.

Tom2.JPG

tom.JPG

 

Dla przykładu suma płatności z opcja usunięta zakupu na firmę czyli z VATem.

Tom3.JPG

Edytowane przez Woytus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa jeszcze ten kod?

Ja przez tom tom home próbuje i cena europy wschodniej taka jaka była,

Czy jak kupie przez stronę to będę mógł potem to zainstalować przez tomtom home?

 

Edytowane przez starsky86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

a czy można zrobić to przez program tt home? Czy musimy przez stronę www? Pytam gdyż isntalowanie przez aplikację na komputerze było dość porste. A ze strony www to odbywa się to inaczej?

I pytanie ale pewnie głupie. Kupię Europę całą a potem nie można zaktualizować tylko samej Polski? (nie wiem dlaczego to napisałem :)  )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcąc wykorzystać kod promocyjny MUSISZ dokonać zakupu na stronie. Aktualizację danych (mapy) na karcie robisz już normalnie programem TT Home.

W kwestii mapy ... Jak kupisz Europę to masz Europę, nie Polskę. Oczywiście masz możliwość wycięcia sobie fragmentu mapy i wrzucenia tylko PL, ale po co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!