Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Promocje - TOMTOM


Rekomendowane odpowiedzi

O jakich kodach promocyjnych z innych krajów piszesz? Gdzie je można znaleźć? Z tym nie ma problemu, zawsze można na swoim koncie zmienić kraj, lub założyć nowe konto i zakupu dokonać w Euro lub innej walucie jeśli jest to opłacalne. 

Tak na marginesie, z tego co wiem to kody TomTom są na całą Europe jak nie świat i powinny działać niezaleznie od kraju, przecież Live jest usługą międzynarodową. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za cynka. Kupiłem LIVE na 1 rok. U mnie wyszło trochę mniej, Przypomnę, jak robicie zakupy róbcie na firmę i wtedy nie liczy VAT. Wpiszcie dane firmy znalezionej w necie i zawsze parę PLN do przodu.

1.thumb.JPG.de6763723d8d8a3b3f0cc8bcdf13f7b4.JPG

Edytowane przez Woytus
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się, że faktury wysyłają tylko na podany adres email. Przynajmniej do mnie przychodzi faktura na mój adres email a nie na domowy mimo, że podczas rejestracji podałem swój adres zamieszkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli zgodzisz się na e-fakturę jako jedyny dowód zakupu to tak może być. "

Ale są takie narzędzia jak krzyżowe sprawdzanie FV, taki wałek jak kolega wyżej opisuje jest bardzo prosty do wykrycia, tym bardziej że płacił pewnie kartą kredytową lub przelewem i zapewniam że nie opłaca się go powielać a już tym bardziej chwalić na publicznym forum :D <winner>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Woytus napisał:

Przypomnę, jak robicie zakupy róbcie na firmę i wtedy nie liczy VAT. Wpiszcie dane firmy znalezionej w necie i zawsze parę PLN do przodu. 

Aż mi się wierzyć nie chce w to co przeczytałem... Brak słów na taką głupotę.

Edytowane przez pbet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FV przychodzi do mnie na maila. Kupuje juz tak od kilku lat i jest spokój. TomTom jest zarejestrowany poza granicą PL i sprawdzanie krzyżowe FV międzynarodowe nie istnieje. Niby co mają mi zrobić? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź się nie pogrążaj. Pal licho czy Ci się ktoś do d... dobierze czy nie. Choć fajnie by było to byś może przestał wpadać na takie głupie pomysły. Najgorsze, że możesz narobić komuś innemu problemów., nerwów. Inne rzeczy też kupujesz w ten sposób z zagranicy żeby płacić mniej o VAT?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!