Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Promocje - TOMTOM


Rekomendowane odpowiedzi

Zdania nie zmienię. Gdybyś pytał konkretnie nie byłoby problemu. Piszesz w temacie o promocjach Tom Toma, a Ty masz R-Linka więc kupujesz TYLKO w Renault i ten temat Cię w ogóle nie dotyczy. TomTom nawet się nie przyznaje do Twojej nawigacji. To nawigacja Renault z mapami bazującymi na Tom Tom i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 31.05.2016 promocja - 12 miesięcy + 6 miesięcy za darmo przy zakupie subskrybcji < link z info >

Niestety słaba ta promocja.

Mam mapy całej Europy i tutaj wychodzi już cena 274,95 zł za 6 aktualizacji.

Zdrapkę można kupić za 180 zł i mamy 4 aktualizacje, czyli zdrapka wychodzi 45 zł za aktualizację, a "promocja" 45,83 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mnie dziwią te "promocje", bo za ~ 250 zł mamy całą Europę zachodnią i północną, AŻ 23 kraje !!!!

A za ~ 200 zł mamy TYLKO Polskę. Rozsądne to?

Może trzeba wejść na TOM TOMa przez Niemcy lub Francję i będzie odwrotna promocja?

Bo wygląda , że nas strzygą aż do skóry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawzięli się w EU na rząd Szydło , żeby go zniszczyć cenowo? ;P

Cena dla wszystkich taka sama, trzeba mieć pretensje do rządzących, że złotówka taka słaba :(

 

Cytując klasyka "Dwadzieścia osiem filmów o tym zrobiłem, robię dwudziesty dziewiąty", nie dyskutujmy kolejny raz o słabej promocji bo już na wszystkie sposoby to omówiliśmy - tak są słabe, lepiej kupić zdrapkę. Jak na wbudowaną nawigację nie jest tragicznie jak w innych markach, zresztą widać jak Renault za R-Link teraz zdziera. Przy okazji R-Linka, warto sprawdzić czy Niemczech nie ma możliwości zakupu od TT, kiedyś tak był Live blokowany w naszym kraju (tylko Reno mogło sprzedać 100% drożej), a u sąsiada można było kupić normalnie za połowę ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też :), mam wbudowanego TT z live'em (wykupionym) a pomimo to używam garmina.

Też właśnie dlatego pisałem, że nie ma sensu porównywanie wbudowanych navi do przenośnych, bo to zupełnie inne urządzenia. Te z Renault przypominają stare TomTomy One, albo te obecnie sprzedawane jako TT Start. Nowa oferta urządzeń z serii GO to zupełnie inna bajka. Nieraz widziałem na trasie Meganę z wbudowanym TomTomem, a na szybie... TomTom GO.

Edytowane przez Jottar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa oferta urządzeń z serii GO to zupełnie inna bajka. Nieraz widziałem na trasie Meganę z wbudowanym TomTomem, a na szybie... TomTom GO.

Może algorytmy ustalania tras są lepsze, ale mapy są te same - z błędami i brakiem aktualizacji

 

BTW

W SCII miałem Carminat (NAVTEQ) i mimo siermiężnego interfejsu, grafiki rodem z lat 90-tych i map aktualizowanych raz do roku, nawigacja była o niebo lepsza niż TomTom Live. W Polsce przy częstych przebudowach czasem były problemy, ale nigdy się nie zawiodłem. TomTom to porażka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj TT Home znalazł nową mapę w wersji 970.

Po zaktualizowaniu mapy w końcu jestem pozytywnie zaskoczony.

Zostały poprawione prawie wszystkie błędy, które monitowałem (po ponad roku monitów) i doszły nowe uliczki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!