Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Promocje - TOMTOM


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Spóźniłem się z zakupem i kod już nie działa, czy macie jakiś inny, który by pozwolił zejść z ceny ??

 

Witam jeszcze raz, chce kupić mapy, mam pytanie, zrobiłem profil na stronce i nie wiem jaką mam navi w aucie, któro mam wybrać ze zdj ?? Megane 3 1,5 dci 2011r nawigacja live,

2019-01-10.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz urządzenie typu:

CARMINAT TOMTOM LIVE
IB22...............
Nie masz zarejestrowanego urządzenia na swoim profilu.
A masz zainstalowaną aplikację do obsługi naszych nawigacji Home? Od tego musisz zacząć. Tam się zaloguj do swojego profilu.  Tam w zasadzie poprowadzi za rękę.
Edytowane przez Lelupi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam, czy tomtom świadomie, lub nie , nie oszukuje nabywców aktualizacji map.

Już jakiś czas temu nabyłem taką  aktualizację:

 

Usługa aktualizacji map (1 rok)

Najnowsza mapa + 4 aktualizacje

zł 199,95

 

I jak dopiero po jakimś czasie się zorientowałem, to w tej cenie dostałem najnowszą mapę + 3 aktualizacje , bo tyle w ciągu tego "roku" wyszło, lub zakupiłem to w pechowym momencie wprowadzania aktualizacji.

Czy tylko mi się takie coś trafiło, czy to standard jest?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to w piątek dopiero kupiłem dokładnie ta paczkę co Ty i dopiero będę to badał. 

Tak w nawiasie to kod SUMMER2018 działa i mapy są o 80zl tańsze, tańsze niż podany kod wyżej, który raz mi działał a raz nie, nie wiem dlaczego, kupiłem z tego SUMMER2018 i nawet lepiej na tym wyszedłem ;P pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zobacz :) a ja próbowałem we wrześniu, październiku i nie działał kod. A spóźniłem się jeden dzień bo próbowałem 1 września zamiast 31. Kupuję.

CO z tymi aktualizacjami? Są 4 czy nie?

 

Śmieszne jest to, że mapa z aktualizacjami wychodzi taniej niż mapa bez aktualizacji.

 

image.thumb.png.0b72629d31bd2553a7d849a9b31aa4a1.png

Edytowane przez dreq02
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!