Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Kod Radia


tomek_b

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Wiem że czeka mnie wymiana akumulatora przed zima (już teraz ciężko odpala) ale pytanko czy po wymianie akumulatora nie będę musiał rozkodować radio? Czy tak jest jakiś kod? Jestem od niedawna właścicielem tego samochodu (megane 3, 2011r.)

Pozdrawiam

Tomek

PS Dołączam zdjęcie radia

post-39097-0-17316100-1475996379_thumb.jpg

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak radio od poczatku bylo w samochodzie nie bedzie pytalo o kod.

Jak dokladane po odpieciu zasialanie bedzie żądało kodu.

Jak chcesz kod zrob zdjecie tej naklejki z boku radia.

 

lapka2.gif

Regulamin pkt.

5.6 - pl-literki Aston76

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

jestem całkowicie nowy na forum, RN Scenic II (r. 2003) mam od niecałych 6 miesięcy. Mam problem z uruchomieniem radia (po odłączeniu akumulatora), mam kod, który odzyskał mi mechanik, ale on nie wystarcza. Drugi mechanik powiedział mi, że skoro jest to radio ze zmieniarką płyt CD, to trzeba jeszcze dodatkowy kod. Wyjąłem wczoraj radio, by sczytać numery na odwrocie (tylko nie wiem co dalej), gdyby ktoś był mi w stanie coś doradzić - z góry dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjąłem wczoraj radio, by sczytać numery na odwrocie (tylko nie wiem co dalej), gdyby ktoś był mi w stanie coś doradzić - z góry dziękuję za pomoc

http://megane.com.pl/topic/61519-jak-zdobyc-kod-do-radia/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam,

Mam Megane III, 1,6 benzyna 2011r, 110KM. Czeka mnie wymiana akumulatora, proszę podpowiedzcie mi jakie ma mieć parametry i czy po odłączeniu nie zakoduje mi się radio, a kodu nie mam :( Zdjęcie radia w załączniku

Radio Renault.jpg

lapka2.gif

PRZYPOMNĘ FRAGMENT REGULAMINU

4.1 Przed założeniem nowego tematu, należy upewnić się czy temat nie został już wcześniej poruszony i czy nie jest już udzielona odpowiedź na dane pytanie.

4.2 Przed założeniem nowego tematu bezwzględnie należy skorzystać z opcji >>szukaj.

4.3 Jeżeli dany temat już istnieje, a nie ma w nim odpowiedzi na nurtujące nas problemy, to należy zadać pytanie w już istniejącym temacie. - przeniosłem mireczek01

Jak ustalić kod, co jest potrzebne ?

Jak ustalić kod, co jest potrzebne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Megane 3 kod do radia wpisywany jest tylko raz, przy pierwszym uruchomieniu radia, czyli w praktyce w punkcie sprzedaży.

W etui od fabrycznych dokumentów mojego auta przyklejono kartkę z kodem.

Edytowane przez Lelupi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!