Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Ocena ogłoszeń


maciejmacku

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Andrzej-2010 napisał:

Nie  podoba  się  bo ;  to  miejscowość  Dresden , dealer .  

Szukać  po  ogłoszeniach  prywatnych , nie  w  dawnym  DDR 

czyli będzie coś kręcone?

 

58 minut temu, kacper69 napisał:

34 tys plus opłaty za prawie 7 letnią meganę to spora przesada.

W tej cenie możesz upolować w kraju 3 letnią meganę dci po leasingu.

ale ja nie chcę diesla, tylko benzynę :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, maciejmacku napisał:

Przeczytałem temat o tych silnikach i "trochę się cykam"

To kup 1.6 i będziesz się mniej cykał. Albo rybki albo... akwarium.

 

1 godzinę temu, kacper69 napisał:

34 tys plus opłaty za prawie 7 letnią meganę to spora przesada.

Nie przesada. Te ogłoszenia idealnie pokazują, że Niemiec tanio używanych samochodów nie sprzedaje. Na zachodzie są droższe niż u nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po auto mam zamiar jechać z Panami z www.auta-z-niemiec.com, więc myślę, że to inna bajka niż wszystkie auta od handlarzy w Polsce :-)

Przed chwilą, pbet napisał:

Tak źle i tak niedobrze... Nie dogodzisz. Życie to sztuka kompromisu.

Auto musi się przede wszystkim podobać, przynajmniej tak mi się wydaje :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auta, które są sprowadzane do kraju są po kolizjach/wypadkach lub z cofanym przebiegiem. To nie przypadek, że te same roczniki/przebiegi na mobile są dużo droższe niż w Polsce (nie wierzcie też w bajer, że handlarz ma dostęp do jakiś super ofert). Oni muszą kupić taniej, żeby zarobić, a to można zrobić tylko przez naprawę auta lub korektę licznika. Dlatego najlepiej kupować auta z polskiej sieci dealerskiej, prawdopodobieństwo jakiegoś poważnego dzwona/kręcenia licznika jest znacznie mniejsze (choć na pewno nie zerowe). Jak chcesz sam kupować auto w Niemczech to tylko na lata, bo inaczej czeka Cię duża strata przy sprzedaży (dla kupującego auto z Niemiec to auto z Niemiec - nieważne czy sam ściągałeś czy robił to handlarz).

 

Cytat

Dresden 

Nie umiesz pisać po polsku? Ewentualnie zmień sobie w profilu na Krakau, to będzie konsekwentnie - po niemiecku.

Edytowane przez niebianskaskurwoala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Andrzej-2010 napisał:

Na  pewno  nie  pojadą  w   rejon  Dresden 

A co jest złego w Dresden bo nie rozumiem? Niby bardziej na zachód jest lepiej, wątpię ;) Poza tym najpierw trzeba sprawdzić historię auta po VIN, żeby w ogóle po nie jechać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, maciejmacku napisał:

Auto musi się przede wszystkim podobać, przynajmniej tak mi się wydaje :-)

Pełna zgoda.

 

Handlarz "auta bez wkładu własnego", pewnego, nieuszkodzonego, w świetnym stanie nie sprowadzi gdyż go u nas nie sprzeda szybko i z dużym zyskiem. Zwyczajnie nie będzie mu się to opłacać. Nie twierdzę,  że takie są te z ogłoszeń ale prawdopodobieństwo jest spore (szczególnie od niemieckiego dealera). W PL też znajdziesz "perełki". Łatwo nie jest lecz można choć również nie tanio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!