Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

RLink2 Instalacja "ukrytych aplikacji" dla Polski - Poradnik + Aktywacja AA na wszystkich R-Linkach (poradnik)


Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 14.03.2019 o 12:45, Silverek napisał:

Wyjmujesz osłony tunelu takie płaskie płyty pod kokpitem. Potem rękę od środka i wypychnij moduł do przodu. Zobacz jak ten nowy ma zaczepy to ci pomoże w demontażu starego. 

Dzieki za podpowieź jak tylko dojdzie to spróbuję zamontować

Edytowane przez czarnykot
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopytam jeszcze wśród specjalistów, bo Renault Polska nie potrafi udzielić jednoznacznej odpowiedzi:

 

czy w Megane IV wyposażonym w

Radioodtwarzacz cyfrowy (DAB) Bluetooth®, USB/jack, wyświetlacz kolorowy 7''

występujący w podstawowym wyposażeniu wersji Intense i GT Line bez pakietu 

System multimedialny R-LINK 2 7'' z nawigacją, mapą Europy w wersji rozszerzonej,dostępem do usług interaktywnych 

 

jest możliwość korzystania z Android Auto albo wyświetlania obrazu ze smartfona na ekranie 7"?

Może jest tu ktoś kto ma takie radio i mógłby potwierdzić/zaprzeczyć?

 

Zastanawiam się nad konfiguracją auta i czy zamawiać ten pakiet System multimedialny R-LINK 2 7'' z nawigacją, mapą Europy w wersji rozszerzonej,dostępem do usług interaktywnych za 2500 zł. Jeżeli mógłbym korzystać z navi w smartfonie mógłbym się z powodzeniem obyć bez tego pakietu albo zamiast niego zamówić coś innego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe pytanie, teoretycznie mając system powyżej 3.3 a taki będzie mieć to powinno działać. Ale ten dostęp do usług multimedialnych mnie zastanawia. Mam znajomego w salonie co się zna więc mogę zapytać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpytaj proszę.

 

Patrząc w konfiguratorach na stronach francuskich, czeskich, słowackich i różnych innych android auto jest możliwe bez pakietu Multimedia.

 

Np. na Renault.ie wygląda to tak:

CONNECTIVITY & SOUND SYSTEM
7" touchscreen
COMMUNICATION & NAVIGATION
Smartphone replication

 

Na Renault Francja

MEDIA I NAWIGACJA
Kompatybilny z Android Auto ™ i Apple CarPlay ™

Multimedialne radio z 7-calowym ekranem pojemnościowym, 8 głośnikami, 2 gniazdami USB i Jack

 

Na czeskiej:

MULTIMÉDIA
Multimediální systém R-Link 2, displej 7"
Funkce zrcadlení smartphone pro R-Link

 

Szwajcaria:

KOMUNIKACJA
R-Link 2 z 7-calowym ekranem dotykowym, radiem DAB +, 8 głośnikami, AUX i 2 USB, Bluetooth® 

Kompatybilny z Apple CarPlay i Android Auto

 

A na polskiej

MULTIMEDIA
radioodtwarzacz cyfrowy (DAB) z Bluetooth, USB/jack, wyświetlacz kolorowy 7''

Edytowane przez szafir51
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W Developer Mode    na pierwszym ekranie  w 3 linii od góry  po prawej   nacisnąłem Virgin Mode  i potwierdziłem :applause:  Bravo  ja  bo mam czarny ekran teraz. W   DDt4all to spróbuje naprawić ale co mam odhaczyć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle chyba  nie ogarne - a dużo tego będzie ?

  Jakis inny sposób?

Wiem zawsze mogę jechać do serwisu . Ale zanim ...  to może  da się wybrać  jakieś ustawienia Defaultowe ?

Edytowane przez marcef
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana guzika ECO na SPORT 

Włoskie forum podaje instrukcje :)

W miejscu FALSE - Powinno być TRUE. Oczywiście zmiana na GT bo inaczej nie zatrybi ;) . 

Wiadomo po operacji RESET RLINK

Minus takie, że niema trybu ECO (łojejeje) :)

Plus dodatkowy - przechodzi się tym guzikiem miedzy trybami.

Jak by kto potrzebował nowego ddt4all z bazą 30.04.2019 

DDT4ALL_30.04.2019

 

60576608_10218700251321400_2206304930220736512_n.jpg

60974674_10218700251041393_2938448484543496192_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.04.2019 o 00:22, lol19pl napisał:

Działają obie, to znaczy, sport duża różnica na wyższych obrotach, a comfort vs off ciężko powiedzieć, nigdy nie miałem czasu tego sprawdzić tak dokładnie.

 

Edytowane przez yellowhornet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!