Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

RLink2 Instalacja "ukrytych aplikacji" dla Polski - Poradnik + Aktywacja AA na wszystkich R-Linkach (poradnik)


Rekomendowane odpowiedzi

Odpowiedz jest prosta ,właśnie sprawdziłem. Zależy jakiego masz r linka ja jak miałem podstawową wersję od nowości to miałem tą opcję w kierownicy jak wyżej na zdjęciu. Zaktualizowałem do 7 i teraz poszedłem sprawdzić i nie ma jej w przycisku na kierownicy . Mam ja tylko jak przełączę w tryb sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Jamaal napisał:

Nie zabrali. Mam wersję 7.0.24.160 R-Linka i w stylu 2 wyświetlacza jest wskaźnik nm/hp.

Źle zrozumiałeś ,zabrali z przycisku przy kierownicy. Na wyświetlaczu w multi-sense ja też mam w trybie sport. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu chcecie kasować wyświetlany termin przeglądu akurat za pomocą DDT4All, czy też poprzez DM?. Po co jechać do Warszawy przez Moskwę ... .

Chyba, że ktoś chce spróbować tylko  dlatego, by sprawdzić, czy w ten sposób też się da.

Ja nie próbowałem; powiem, że czynności, które można wykonać przyciskami na kierownicy nie skłaniały mnie do prób potwierdzających, że np. w DDT4All, też można to zrobić.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, biker napisał:

Czemu chcecie kasować wyświetlany termin przeglądu akurat za pomocą DDT4All, czy też poprzez DM?. Po co jechać do Warszawy przez Moskwę ... .

Chyba, że ktoś chce spróbować tylko  dlatego, by sprawdzić, czy w ten sposób też się da.

Ja nie próbowałem; powiem, że czynności, które można wykonać przyciskami na kierownicy nie skłaniały mnie do prób potwierdzających, że np. w DDT4All, też można to zrobić.

 

To może powiesz jak to zrobić????  Dodam że mam już komunikat wykonaj przegląd!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz komunikat "wykonaj przegląd", to przycisk służący do  przewijania informacji np. o choćby średnim spalaniu, czy po klikaniu dalej w górę wyświetleniu info o zasięgu po zatankowaniu, czyli ten którym możesz klikać tylko w górę lub w dół (jest on obok większego, z napisem OK),  przyciskasz na ok. 10 sekund, oczywiście wtedy, gdy już masz wyświetloną, lub ją sam wyświetliłeś, informację "wykonaj przegląd". Krótko mówiąc trzymasz ten przycisk do czasu, aż pojawi Ci się info o nowym terminie przeglądu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!