Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

RLink2 Instalacja "ukrytych aplikacji" dla Polski - Poradnik + Aktywacja AA na wszystkich R-Linkach (poradnik)


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Dnia 13.12.2019 o 20:08, biker napisał:

Wklejam post jeszcze raz, bo wcześniej napisany, nie wiem czemu, ale się nie pojawił. Młodyrychu,  czarny ekran, po zabawie w DM, pojawia się choćby wtedy, gdy przez nieuwagę naciśniesz  "High", mając ekran 7 calowy. Jeśli masz DDT4 All, możesz spróbować to przywrócić. Kolega Armagedon 123 swego czasu podobny przypadek opisywał. Wejdź na stronę nr. 20 tego forum i w czwartym poście, wspomniany użytkownik, opisał bodajże swoje doświadczenie w tym temacie. Z postu wynika, że udało mu się problem rozwiązać. Pozwoliłem sobie o tym wspomnieć, bo być może komuś umknęło, że ten temat był prawie rok temu znany i opisywany. Mnie też różne cuda przy otwieraniu DM się zdarzały (utrata poleceń głosowych, rozjechanie linii kamery cofania), ale udało mi się to przywrócić. Czytając wcześniej o tym, co może się zdarzyć właśnie z ekranem, bardzo uważałem by tego cholernego "High" nie dotknąć; no ale po prostu przez przypadek przeczytałem wcześniej  wspomniane posty, inaczej, znając życie, prawdopodobnie doświadczyłbym tego samego. Wiedząc o tym, zrobiłem w mojej Megance fotkę parametrów ekranu tak na wszelki wypadek, chociaż gdy porówna się je z tym co Armagedon 123 opisał, to nieco się różnią od tych w/g jego tabeli, jeżeli mówimy o rozmiarze 7 calowym. Tak czy tak, u siebie tego nie robiłem, ale może przypomnienie tematu ze stycznia, komuś pomoże.

 

jak przywróciłeś polecenia głosowe, które po aktywacji AA zniknęły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktywację robiłem przez DM, lecz kiedy zorientowałem się, że polecenia głosowe zniknęły, to tak samo, w trybie DM, w tych samych miejscach co je uaktywniłem, zmieniłem na poprzednie, niby fabryczne ustawienia, ale problem pozostał. Wtedy podłączyłem DDT4All i po wyświetleniu parametrów, zauważyłem, że tryb DM nie przywrócił tego co wprowadziłem. Ponowiłem powrót do ustawień w DDT4 All i polecenia głosowe wróciły. Trochę to dziwne,  bo jeśli w DM ustawienia się przyjęły, to nie wiem czemu nie mogłem ich tą samą drogą ponownie zmienić; to dopiero udało się tylko za pomocą DDT4 All.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.12.2019 o 09:32, emperempe napisał:

Cześć, mam pytanie odnośnie Android Auto oraz aplikacji AAmirror (https://github.com/slashmax/AAMirror).

 

Czy dla wyświetlacza 7" (system bez nawigacji w wersji 9.0.34.616) da się połączyć to z AAmirror?

 

Android Auto mam w wersji (4.8.594324).

Mi ostatnio AAmirror i AAstream przestały działać. Raczej wina aktualizacji zabezpieczeń w telefonie (Pocophone F1) niż samego R-Linka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.01.2020 o 09:52, szafir51 napisał:

Mi ostatnio AAmirror i AAstream przestały działać. Raczej wina aktualizacji zabezpieczeń w telefonie (Pocophone F1) niż samego R-Linka.

Dzięki za info.

Ja w końcu "olałem" temat i używam zwykłego AA i Waze, chociaż Sygica w trasy lubię najbardziej.

 

Może pojawią się jakieś inne opcje w najbliższym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Siema raz jeszcze .

 

Uruchomiłem jakiś czas temu android auto ,ale nie tylko jednym klikniecie a jak wcześniej podał kamil007 kilka wejść w funkcje i po włączać kilka opcji w trybie developerskim.

Wydaje mi się ,że włączona na zielono opcja iOs a nawet na pewno nie działa jak powinna bo telefon milczy nie wlącza się nic dodatkowego w nim i w r linku, pewnie jak w android dodatkowo cos jeszcze dalej w funcjach trzeba kliknąć ale co? . Mam 2 telefony jeden android i android  auto w trybie developerskim ustawiony  i w działa super , natomiast mam od nie dawna tez iPhona xs ( dodam właśnie ,że chciałem dodać zdjęcie, ale nie mogę z iPhona wysłać bluetooth na laptopa,  to jakiś żart - chyba jednak nie będzie mi potrzebna rada bo zaskakuje mnie na minus co raz bardziej ten telefon i chyba oddam go żonie i wrócę na androida)  i nie działa mi carplay pewnie nie jest włączony w rlinku możecie  mi powiedzieć jak go włączyć co dokładnie trzeba i czy może być włączony i android i carplay . Dodatkowo co należy ustawić by można było oglądać film czy teledysk bajkę jadąc :) dziękuje z góry za pomoc

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!