Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

RLink2 Instalacja "ukrytych aplikacji" dla Polski - Poradnik + Aktywacja AA na wszystkich R-Linkach (poradnik)


Rekomendowane odpowiedzi

Nic nie widać. Stop, kierunek i wsteczny są klasycznymi zarnikowymi żarówkami. I to wynika wprost z instrukcji. Te można wymienić samemu. Na wymianę pozycyjnych instrukcja odsyła do ASO i nie precyzuje jakiego są typu.

Ale ogólnie żarówki typu LED to nie jakaś kosmiczna technologia i nie oznacza ze na schematach ich nie widać. Zreszta nawet ten rysunek pokazuje ze nie są to żarówki z klasyczna „bańka”. Można sobie pójść do sklepu i kupić LEDy, tyle ze rodzajów jest wiele jak i sposobow montażu.

W przypadku Megane można polegać na tym co mówi ASO, foldery (Edge 3D LED) lub można rozebrać. Jak ktoś ma czas i chęci można zarejestrować jak świecą światła kamera i wtedy będzie można poznać jaki typ oświetlenia maja. LEDy będą „mrugaly” na nagraniu co wynika z zasady działania. Prawdopodobnie efekt będzie lepszy przy rejestrowaniu większej liczby klatek na sekundę.

Ktoś tu chyba na sile szuka sensacji. Przy ciągłym trybie świecenia montaż klasycznej żarówki która wymienia się tylko w ASO bylby strzałem w stopę dla producenta i nie podejrzewałbym o to nawet Renault.

Edytowane przez chucky80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.07.2019 o 12:30, marcef napisał:

Ja chętnie bym załączył tylne w kadjarku razem z dziennymi bo nie dość ze lepiej byłoby mnie widac to i ładnie wyglądajo ledy. Da sie to przez dv mode zrobic czy tylko ddt4all?

1985946060_drlwithtail.thumb.jpg.d136d32ea2216a296a97686676cdcf6e.jpg

 

ddt4all

Pozycja DRL with Tail - zmienić na z 0 na 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, sylwekdm napisał:

Dziś po raz pierwszy pobawiłem się  ddt4all:

- wyłączyłem system start-stop na stałe.

- odblokowałem media w trakcie jazdy.

- przerzuciłem panel klimatyzacji na ekran R-Link-a

Możesz podpowiedzieć jak włączyć media w trakcie jazdy? 

 

Druga rzecz nie mam navi czy przez dev Mode jestem w stanie jakoś Tom Toma zainstalować? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie aplikacji Coyote.

Wczoraj dostałem jakiś komunikat na wyświetlaczu o możliwości uruchomienia tej aplikacji.

Wcześniej gdy próbowałem zawsze był jakiś błąd.

Teraz Coyote się uruchamia ale mam cały czas no network connection"

Czy wymagane jest jakieś dodatkowe ustawienie czegoś w aucie bo nawigacja online chodzi ?

Chyba mam wpisane do października okres ważności , nie wiem czy to jakaś promocja czy akcja marketingowa.

Czy ktoś zauważył u siebie tą możliwość.

Ponadto jest komunikat o zbieraniu danych statystycznych.

Ciekawe że jest tylko opcja aby się zgodzić i informacja jak telefonicznie to odwołać a nie ma możliwości TAK/NIE

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!