Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

RLink2 Instalacja "ukrytych aplikacji" dla Polski - Poradnik + Aktywacja AA na wszystkich R-Linkach (poradnik)


Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, karolaa napisał:

Skontaktuj sie z sadisticescape  - przygotuje Ci plik, który będzie pod Twoje auto żebyś potem nie płakał, że linie kamery lub inne funkcje nie działają tak jak powinny

Witam a gdzie znalezc sadisticespace ? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, mlodyrochu napisał:

tak sie konczy zabawa z dv glos jest nie ma obrazu moze ktos mial taki przypadek jak , wrocic do potrzedniego stanu 

P_20191211_150015.jpg

Mlodyrychu ja dokładnie tak zrobiłem jak ty. Pojechalem do serwisu bo jeszcze mam gwarancję. I naprawili od strzału. Tzn przeprowadzili fabryczną procedurę i wrócił obraz. Za zero złotych.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, mlodyrochu napisał:

tak sie konczy zabawa z dv glos jest nie ma obrazu moze ktos mial taki przypadek jak , wrocic do potrzedniego stanu 

Podłączyć pod kompa DDT4all i zrobić reset R-linka.

szukaj opcji configuration reset

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam pytanie odnośnie Android Auto oraz aplikacji AAmirror (https://github.com/slashmax/AAMirror).

 

Czy dla wyświetlacza 7" (system bez nawigacji w wersji 9.0.34.616) da się połączyć to z AAmirror?

 

Android Auto mam w wersji (4.8.594324).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.12.2019 o 00:47, marcef napisał:

Mlodyrychu ja dokładnie tak zrobiłem jak ty. Pojechalem do serwisu bo jeszcze mam gwarancję. I naprawili od strzału. Tzn przeprowadzili fabryczną procedurę i wrócił obraz. Za zero złotych.

 

Pewnie kliknales virgin mode, wykasowany vin itp.

Wiem cos o tym.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wklejam post jeszcze raz, bo wcześniej napisany, nie wiem czemu, ale się nie pojawił. Młodyrychu,  czarny ekran, po zabawie w DM, pojawia się choćby wtedy, gdy przez nieuwagę naciśniesz  "High", mając ekran 7 calowy. Jeśli masz DDT4 All, możesz spróbować to przywrócić. Kolega Armagedon 123 swego czasu podobny przypadek opisywał. Wejdź na stronę nr. 20 tego forum i w czwartym poście, wspomniany użytkownik, opisał bodajże swoje doświadczenie w tym temacie. Z postu wynika, że udało mu się problem rozwiązać. Pozwoliłem sobie o tym wspomnieć, bo być może komuś umknęło, że ten temat był prawie rok temu znany i opisywany. Mnie też różne cuda przy otwieraniu DM się zdarzały (utrata poleceń głosowych, rozjechanie linii kamery cofania), ale udało mi się to przywrócić. Czytając wcześniej o tym, co może się zdarzyć właśnie z ekranem, bardzo uważałem by tego cholernego "High" nie dotknąć; no ale po prostu przez przypadek przeczytałem wcześniej  wspomniane posty, inaczej, znając życie, prawdopodobnie doświadczyłbym tego samego. Wiedząc o tym, zrobiłem w mojej Megance fotkę parametrów ekranu tak na wszelki wypadek, chociaż gdy porówna się je z tym co Armagedon 123 opisał, to nieco się różnią od tych w/g jego tabeli, jeżeli mówimy o rozmiarze 7 calowym. Tak czy tak, u siebie tego nie robiłem, ale może przypomnienie tematu ze stycznia, komuś pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!