Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

RLink2 Instalacja "ukrytych aplikacji" dla Polski - Poradnik + Aktywacja AA na wszystkich R-Linkach (poradnik)


Rekomendowane odpowiedzi

@Zasados Auto stoi właśnie w ASO. Udało mi się wynegocjować uaktualnienie 2.2.19 do 7.0. Więc mam podstawy softowe ogarnięte w sposób legalny. :rolleyes: Kupiłem na Allegro moduł USB 280238352R za 120zł :) Czekam jak wróci. Przyznaję, że liczyłem na to, iż spartolą coś przy aktualizacji - wtedy wymieniają RLinka na Gen2.x za free. Obecnie posiadam Gen1.x i raczej to mnie będzie trzymać przy modowaniu. Jednak niby tylko aktualizacja, ale auto od czwartku stoi u nich :-) Jak dostane uruchomie napweno AndroidAuto i bede kombinował z USB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.07.2019 o 22:15, Komarek napisał:

W jakim celu ? Przecież to dobre i bezpieczne rozwiązanie ...

Kolego wszystkie inne marki oprocz Renault maja tylne światła wyłączone gdy przednie są aktywne. Bezpieczne to jest używanie tych świateł z głową. Jestem kierowcą zawodowym , jeżdżę dużym i jak widze głąbów co jeżdżą na dziennych gdy jest ciemno to mnie krew zalewa. Widziałem na jakimś zagranicznym forum właśnie taką opcję wyłączenia tylnych świateł ale nie mogę znaleźć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rado084  też  jeżdżę w robocie, specjalnym. W opinii wielu fachowców,  rozwiazanie z tylnymi światłami załączonym na stałe jest bardzo madre i bezpieczne. Zgadzam sie z tym w 100% . Nikt nie każe nikomu jeździć na dziennych po ciemku. Nawet czujnik w megance załącza mijania gdy jest szaro,  poza tym każdy ma przecież rozum. 

Można to zapewne wyłączyć tylko po co,? zapytam ponownie. By mieć jak inni ? 

Edytowane przez Komarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak srawdzic jaka wersje R-Linka 2 mam? Auto to Grand Scenic IV z 2017 r kwiecien. Ja w DV wchodziłem wczesniej z poziomu samochodu, teraz po aktualizacji ostatniej nie moge wejsc w DV mode...

 

Juz nie trzeba... Ogarnełem sobie wsio przez ddt4all!

Dnia 6.07.2019 o 18:37, Komarek napisał:

@rado084  też  jeżdżę w robocie, specjalnym. W opinii wielu fachowców,  rozwiazanie z tylnymi światłami załączonym na stałe jest bardzo madre i bezpieczne. Zgadzam sie z tym w 100% . Nikt nie każe nikomu jeździć na dziennych po ciemku. Nawet czujnik w megance załącza mijania gdy jest szaro,  poza tym każdy ma przecież rozum. 

Można to zapewne wyłączyć tylko po co,? zapytam ponownie. By mieć jak inni ? 

 

Kolego z całym szacunkiem do cb ale nie pytam w jakim celu chce to wyłaczyć lub słuchać cos o bezpieczenstwie, bo jak wspomniałem jezdze duzo i wiem cos o tym! Pyta jak to wyłączyć bez zbednych sugestii. 

Edytowane przez rado084
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I zaczyna się!!

 

Da radę wyłączyć tylne światła (znajomy mechanik na próbę Clipem wyłączał - nie wiem tylko w którym oknie - bo mnie w sumie to guzik interesowało).

Dla mnie takie właśnie ustawienie jak fabryczne jest super - przynajmniej widać to auto z daleka od tyłu.

A że jest to oparte o LED'y to ni cholery nie widzę powodu żeby te światła wyłączać - ani żadnej oszczędności na spalaniu :8_laughing:, ani na żywotności (bo LED ma żywotność w granicach 50000h) - to  za moich czasów tyle nie będą świeciły.

Edytowane przez MarcinDe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!